100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky od Českej pošty

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Česká pošta

Na českém trhu s půjčkami se pohybuje množství subjektů. Trh s úvěry je skutečně bohatý. Společnosti poskytující úvěry můžeme rozdělit do 2 kategorií – banky a nebankovní společnosti. Přičemž banky poskytují půjčky zejména bonitním klientům a nebankovní společnosti úvěruje zbytek populace.

Množství lidí si myslí, že půjčky poskytuje i Česká pošta. Česká pošta půjčky však neexistují. Na poště vám určitě Česká pošta nepůjčí. V budovách České pošty však operuje několik jejích partnerů. Nejznámější je Poštovní spořitelna, která je druhou největší bankou v ČR. Česká spořitelna má více než 2 miliony zákazníků.

Česká pošta půjčka, půjčka od Poštovní spořitelny, je oblíbená zejména s ohledem na výbornou dostupnost poboček, kde ji je možné čerpat. Poštovní spořitelna se nachází téměř v každé pobočce České pošty – a to znamená, že ji najdeme i na vesnicích, kde by určitě žádná banka nepřišla.

Česká pošta půjčky jsou tak zaměřeny především na venkovské obyvatelstvo nebo na lidi, kteří bydlí v řidčeji obydlených oblastech. Primárních cílem Poštovní spořitelny rozhodně nejsou obyvatelé velkých měst – to však neznamená, že služby nenabízejí i jim.

Česká pošta půjčky – jaké jsou možnosti?

Poštovní spořitelna poskytuje komplexní bankovní služby. V portfoliu Poštovní spořitelny najdete běžné účty pro fyzické osoby, podnikatele a firmy. Poštovní spořitelna také poskytuje spotřební a hypoteční úvěry. Poštovní spořitelna začíná působit pod názvem Era.

Na České poště působí i společnost HomeCredit, která poskytuje spotřební úvěry. Takový úvěr je možné si vybavit i prostřednictvím telefonu. Čekejte však, že takové půjčky budou výrazně dražší než od Poštovní spořitelny.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Českej pošty. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Českej pošty se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka