100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky od Citibank

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Citibank

V ČR máme několik typů bank – tradiční, netradiční, významné, bezvýznamné a tak dále. Většina velkých bank byly v ČR již za komunismu – postupně se však transformovali a byly prodány zahraničním vlastníkem. Pak tu máme banky, které vstoupily na český trh zcela nanovo. Jednou z takových bank je i Citybank.

Citybank je globální banka, která má sídlo v americkém New Yorku. Citybank je dceřinou společnosti známější Citygroup, která se stala populární zejména nyní během probíhající finanční krize.

Citybank se na českém trhu téměř v ničem neliší od všech ostatních bank. To, že je to americká banka, se nikoho významně nedotkne.

Půjčka Citybank – jaké jsou možnosti?

Půjčky Citybank se téměř v ničem neliší od jiných bankovních půjček. Spotřebitelé si mohou vybrat z následující nabídky:

  • Bezúčelové spotřební úvěry – půjčky určené na cokoliv, účel půjčených peněz není nutné dokladovat
  • Účelové spotřebitelské úvěry – tento typ úvěrů se používá na financování koupě auta nebo na rekonstrukci bydlení, vynaložení peněz je třeba dokladovat
  • Hypoteční úvěry – určené k financování koupě nemovitosti, respektive na rekonstrukci bydlení
  • Bezúčelové hypoteční úvěry – tzv.. Americké hypotéky, tento typ půjčky se používá jako alternativa k běžnému spotřebnímu úvěru, díky založení nemovitosti je možné získat nižší úrok
  • Kreditní karty – dostupný úvěr 24 hodin denně kdekoliv na světě. S kreditní kartou od Citybank se můžete těšit až 55 dnů období, během kterého nemusíte platit žádné úroky. S kreditní kartou Citybank jsou spojeny i vysoké úvěrové limity.

Citybank má ve své nabídce i několik poměrně specifických půjček. Speciální půjčku Citybank mohou využít zubaři a doktoři. Citybank poskytuje výhodné půjčky pro různý typy podnikatele.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Citibank. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Citibank se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka