100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

ČSOB půjčky

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o ČSOB

Na českém bankovním trhu působí desítky subjektů. Avšak jen pár z nich lze zařadit do skupiny významných. Československá obchodní banka sem určitě patří. ČSOB patří mezi největší české banky, které mají zároveň i bohatou síť poboček. ČSOB působí i na Slovensku. Za oběma společnostmi však stojí belgická společnost KBC.

ČSOB půjčky – jaké jsou možnosti?

Možnosti získání úvěru v ČSOB jsou prakticky identické jako u dalších velkých bank. ČSOB nabízí všechny typy úvěrů pro fyzické osoby, podnikatele a firmy.

Jako občan můžete u ČSOB získat následující ČSOB půjčky:

  • Bezúčelové spotřební úvěr, půjčka na cokoliv, použití peněz není třeba dokladovat
  • Účelový spotřebitelský úvěr – použití peněz je třeba dokladovat, účelové spotřební úvěry se využívají zejména k financování koupě auta či na rekonstrukci bydlení.
  • Kreditní karta – úvěrová linka k dispozici 24 hodin denně po celém světě, největší výhodou kreditní karty je fakt, že do 30 až 50 dní neplatíte žádné úroky.
  • Povolené přečerpání účtu – vhodné zejména na období bez peněz
  • Hypoteční úvěry – určené na financování koupě bydlení nebo na jeho rekonstrukci, ČSOB půjčka na lepší bydlení umožňuje lidem přístup ke kvalitnímu bydlení bez nutnosti šetřit
  • Bezúčelové hypoteční úvěr – tento typ půjčky je možné využít na cokoliv, peníze není nutné dokladovat, díky založení nemovitosti lze získat výhodnější úrok, jako tomu je u běžných spotřebitelských úvěrech bez založení domu či bytu.

ČSOB půjčka tedy přichází v několika podobách. Každá forma úvěru je ideální na řešení jiné životní situace. ČSOB je banka, které lze důvěřovat. Vždy je výhodnější čerpat peníze od bank než od nedůvěryhodných nebankovních společností.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma ČSOB půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma ČSOB půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému ČSOB

  1. Stefanka Pavel komentoval:

    Dokážete dokázat, že váš příjem z práce činí nejméně 10 000 Kč? Záznam v registru by nezáleželo. Forma půjčky (na směnku a podobně) bude zajištěna bez zpoždění až do výše 50 000 000 Kč. Přiměřené platby, přiměřené úroky a spravedlivé obchodování. kontaktujte mě zde (pujckyuver101@seznam.cz) a můžeme mluvit konkrétně. Stefanka Pavel, ČR (zpracovávám žádosti o celou Českou republiku)

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka