100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka u Komerční banky

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Komerční banka

Na českém trhu s půjčkami působí množství bank a nebankovních společností. Nebankovní společnosti necháme stranou, protože o těchto firmách nemá velký smysl mluvit.

Mezi největší banky na českém trhu patří i Komerční banka. Velikost banky má pro klienty hned několik výhod. Velká banka má široké portfolio služeb. Za velkou bankou stojí velké zkušenosti a stabilita. I když je pravda, že v současnosti lze jen velmi těžko mluvit o stabilitě bank – a hlavně těch velkých.

Komerční banka půjčka – jaké jsou možnosti?

Komerční banka půjčky jsou prakticky identické s ostatními půjčkami jiných bank. Rozdíly jsou zejména v názvech těchto půjček.

Půjčka od Komerční banky existuje v následujících podobách:

  • Hypoteční úvěr určený na koupi domu / bytu nebo na financování rekonstrukce bydlení
  • Bezúčelové hypoteční úvěr – tento typ úvěru se používá na financování běžné spotřeby, díky založení nemovitosti lze takto získat velmi výhodný úrok, mnohem výhodnější od úroku spojeného s běžnými spotřebními úvěry
  • Kreditní karta – díky kreditní kartě od Komerční banky lze financovat spotřebu 24 hodin denně kdekoliv na světě. Velkou výhodou kreditních karet je možnost čerpat úvěr bez úročení. Stačí peníze vrátit do 30 – 55 dní – v závislosti na typu kreditní karty.
  • Povolené přečerpání účtu – ideální způsob, jak se vyhnout období bez peněz
  • Běžné spotřební úvěry – určené na cokoliv, využití půjčených peněz není třeba dokladovat
  • Účelové spotřebitelské úvěry od Komerční banky – použití peněz je nutné dokladovat, využívají se zejména na koupi automobilu a financování rekonstrukce bydlení

Jak vidno, půjčka KB má řadu podob. Půjčky KB je možné využít na řešení mnoha životních situací.

 

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka u Komerční banky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka u Komerční banky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka