100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky od Poštovní spořitelny

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Poštovní spořitelna

Svět bank je bohatý nejen ve světě, ale i přímo u nás doma. Na českém trhu působí několik desítek bank, avšak jen několik z nich má skutečných význam. Mezi ně rozhodně můžeme zařadit i Poštovní spořitelny. Tato banka původně fungovala pod názvem Poštovní banka, ke změně názvu došlo v roce 1995. V současnosti je Poštovní spořitelna součástí bankovní společnosti ČSOB, kde působí jako samostatná divize. Poštovní spořitelna je provozována Českou poštou. V současnosti dochází opět ke změně názvu. Poštovní spořitelna se postupné mění na Era.

Takto jsou dnes označeny i všechny produkty Poštovní spořitelny – jako Era kreditní karta či Era půjčka.

Půjčka Poštovní spořitelna – jaké jsou možnosti

Poštovní spořitelna poskytuje hned několik typů půjček. Sama jejich nazývá Era půjčka. Era půjčky přicházejí v následujících podobách:

  • Era kreditní karta – kreditní karta od Poštovní spořitelny, která je ideální úvěrovou linkou 24 hodin denně všude na světě
  • Era povolené přečerpání účtu – ideální způsob, jak se vyvarovat nečekaného nedostatku peněz
  • Era půjčka na bydlení – zde se může jednat o účelový spotřebitelský úvěr nebo o hypotéku – Era hypotéku

Poštovní spořitelna je druhou největší bankou v ČR – hned po České spořitelně. Poštovní spořitelna má více než 2 miliony klientů. Největší konkurenční výhodu Poštovní spořitelny je to, že kopíruje síť České pošty. Takto je Poštovní spořitelna dostupná i na vesnicích, kde by jinak žádná banka za normálních okolností neotevřela svou pobočku.

Produktová nabídku Poštovní spořitelny je dostatečně široká na to, aby si z ní vybral každý. Při Poštovní spořitelně se můžete těšit z příznivých úroků.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Poštovní spořitelny. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Poštovní spořitelny se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka