100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky od Raiffeisenbank

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Raiffeisenbank

Pokud si chcete půjčit peníze a nechcete otravovat rodinu či přátele, zůstávají vám v podstatě 2 možnosti – banky a nebankovní společnosti. Nikdo, komu záleží na vlastních těžce vydělaných penězích, nebude využívat služeb nebankovních společností.

Na poli bank máme několik velkých hráčů, kteří zde už s námi pár dekád jsou. Velké banky zde již byly i za komunismu – postupně se pouze transformovali. Pak jsou tu pobočky zahraničních bank, které do ČR nevstoupily zakoupením místní banky. Sem patří i Reiffeisenbank, jejíž země původu je Rakousko. Centrála Reiffeisenbank sídlí ve Vídni a banka působí pouze ve Střední a Východní Evropě.

Reiffeisenbank půjčka – jaké jsou možnosti?

Reiffeisenbank půjčky přicházejí ve stejných podobách než v jiných komerčních bankách. Zde nemůžete čekat nic mimořádného. Reiffeisenbank sleduje potřeby lidí a ty jsou poměrně jednoduché.

V Reiffeisenbank můžete získat některou z těchto typů půjček (půjčky od Reiffeisenbank):

  • Kreditní karta – možnost čerpat peníze z bankomatu 24 hodin denně všude na světě, možnost kupovat zboží a služby na úvěr
  • Povolené přečerpání účtu – ideální způsob, jak se vyhnout nedostatku peněz
  • Bezúčelové spotřební úvěr – určený na cokoliv, použití peněz není třeba dokladovat
  • Účelový spotřebitelský úvěr – určený na koupi auta nebo na rekonstrukci domu či bytu
  • Hypoteční úvěr – tímto úvěrem se financuje koupi nemovitosti, respektive její rekonstrukce
  • Bezúčelové hypoteční úvěr – americká hypotéka, půjčka na cokoliv s nízkým úrokem – díky založení nemovitosti.

Jak vidno, Reiffeisenbank půjčka přichází v mnoha podobách. Stačí si jen vybrat. S půjčkami od Reiffeisenbank mate záruku, že si berete to nejvýhodnější, co se právě na trhu nachází. Na rozdíl od nebankovních společností s Reiffeisenbank nemůžete udělat žádnou větší chybu, která by vás později mrzela.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Raiffeisenbank. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Raiffeisenbank se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka