100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky od Volksbank

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Volksbank

Pokud si chcete půjčit peníze, tak máte hned několik možností. Těchto možností je často až příliš mnoho a vybrat si není jednoduché. V prvé řadě je třeba z okruhu možností vyloučit nebankovní společnosti, které nabízejí drahé a nevýhodné půjčky. Pokud si chcete půjčit peníze, učiňte tak v bankách.

Mezi menší banky působící na českém trhu patří i Volksbank. Tato banka má centrálu v Rakousku a působí v mnoha zemích střední a východní Evropy. Svou velikostí určitě nemůže konkurovat velkým bankám jako ČSOB, Česká spořitelna či Komerční banka.

Volksbank půjčky – jaké jsou možnosti

Ve Volksbank můžete čerpat přibližně stejné půjčky jako v kterékoliv jiné bance v ČR. Rozdíly jsou minimální a riziko výrazné chyby je téměř nulové. Rozdíly jsou prakticky pouze v názvech produktů.

Ve Volksbank si tedy můžete vybrat z následujících produktů:

  • Kreditní karta, S Volksbank kreditní kartou máte možnost čerpat půjčku z kreditní karty až po dobu 55 dnů bez žádných úroků. No, není to výhodné? Pomocí kreditních karet je možné čerpat úvěry 24 hodin denně po celém světě. Stačí, když máte k dispozici bankomat.
  • Povolené přečerpání účtu – kontokorent. Povolené přečerpání účtu zřizuje Volksbank ke každému svému účtu bezplatně. Díky kontokorentu nikdy nebudete bez peněz.
  • Bezúčelové spotřební úvěr – půjčka na cokoliv, použití peněz není nutné dokladovat.
  • Účelový spotřebitelský úvěr – využívá se zejména na financování koupě auta nebo na rekonstrukci bydlení
  • Hypoteční úvěr – určený na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti
  • Bezúčelové hypoteční úvěr – tzv.. Americká hypotéka, díky založení nemovitosti je možné získat výhodný úrok, který je výrazně nižší v porovnání se spotřebními úvěry.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Volksbank. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Volksbank se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Volksbank

  1. Eva Freiova komentoval:

    nikde mi nechteji půjčit, proto se obracím s prozbou k vám potřebuji nutně půjčit 25 000 kč. děkuji s pozdravem eva freiova

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka