100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka bez poplatku

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Bez poplatku

Mezi nejčastější formy úvěrů prezentovány zejména nebankovními subjekty patří půjčky bez poplatku. Pro mnoho lidí slovní spojení „bez poplatku“ působí téměř magicky.

Půjčky bez poplatku, půjčky bez poplatku a registru či půjčky bez poplatku předem jsou víceméně pouze marketingem poskytovatelů půjček.

Půjčky bez poplatku – co by měl při nich člověk skutečně sledovat

To, zda je půjčka s poplatkem nebo bez něj, nám hodně o výhodnosti úvěru neřekne. V některých případech jsou poplatky skutečně hlavním zdrojem nevýhodnosti půjček. V jiných případech je třeba hledat problém ve výši úroků.

Cena každé půjčky se odvíjí od tří faktorů:

  • poplatky, které si banka či nebankovní společnost účtuje při schvalování a splácení půjčky
  • úrokové míry, kterou je daná půjčka zatížena
  • délka splatnosti půjčky

Půjčka bez poplatků předem je výhodná v tom případě, že náklady na ni jsou nízké, lze ji získat od soukromého věřitele nebo od soukromých investorů. Výhodnost takové půjčky se měří roční procentní sazbou nákladů – RPSN. Tento ukazatel se udává v procentech a zohledňuje tedy i poplatky.

Půjčky bez poplatků předem mají obvykle velmi vysoké RPSN, často přesahující 100%. RPSN na úrovni 100% znamená, že bance vrátíte dvojnásobek toho, co jste si od ní půjčili. Je to výhodné? Rozhodně ne. Půjčky bez poplatků je vždy lepší čerpat v bankách. Pokud jste však zapsán v bankovním registru, tak banka vám úvěr neposkytne a vaší jedinou šancí zůstávají nebankovní společnosti.

Půjčky bez poplatků – závěr

Při malých půjčkách s krátkou dobou splatnosti nemá velký význam sledovat RPSN.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka bez poplatku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka bez poplatku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Bez poplatku

  1. Andjey komentoval:

    Doporučuju vyzkoušet i https://finrada.cz/, mají první půjčku zdarma až do 5 tisíc a poplatky jsou ještě o něco nižší!

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka