100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka do 10000 Kč

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčky do 10000 Kč

Půjčky přicházejí v mnoha podobách. Půjčky se liší zejména svojí výškou a dobou splatnosti. Hypoteční úvěry jsou obvykle v rozsahu milionů, běžné spotřební úvěry se pohybují spíše v tisících korun.

Půjčka do 10000 Kč patří mezi nižší půjčky. Co si koupíte za 10 tisíc. Pravděpodobně ne mnoho. Tato částka může vystačit na koupi mobilního telefonu či jiné nenáročné elektroniky. Za 10 tisíc je možné si udělat malou dovolenou, daleko se však určitě nedostanete.

Půjčky do 10000 Kč – jaké jsou možnosti?

Nejlepší půjčka je nejlevnější půjčka. Nejlevnější půjčka je půjčka s nulovým úrokem. A tu lze získat pouze pomocí kreditní karty. Půjčka do 10000 Kč je skutečně možná s nulovým úrokem, peníze z kreditní karty však musíte vrátit do předem stanoveného období – obvykle od 30 do 55 dnů – v závislosti na druhu kreditní karty.

Pomocí kreditní karty si můžete půjčit prakticky kdekoliv. Stačí najít nejbližší bankomat a peníze mohou být vaše.

Půjčku do 10000 Kč je dále možné získat:

 • v podobě spotřebitelského úvěru od banky
 • u nebankovních společností

Pokud máte lze požádat o půjčku v bance, učiňte tak. Půjčky od bank jsou několikanásobně výhodnější než od nebankovních společností.

Pokud jste nuceni si půjčit od nebankovních společností, buďte opatrní a důsledně si prověřte nabízený produkt. Není půjčka do 10000 Kč jako půjčka do 10000 Kč. Mezi nebankovními společnostmi bývají obrovské rozdíly. Porovnávat byste měli jeden jediný údaj – RPSN – roční procentní sazbu nákladů. Tento údaj zohledňuje úrokovou míru i poplatky, které se snaží nebankovní společnosti všemožně zamaskovat. RPSN musí být ze zákona uvedena u každého úvěrovém produktu. Nebankovní společnosti tento údaj mohou sice skrýt do mini písmen, neměli byste však mít problém RPSN najít.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka do 10000 Kč. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka do 10000 Kč se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Půjčky do 10000 Kč

 1. hanka komentoval:

  Prosim muze se mi ozvat nekdo komu se podarilo sehnat penize?Me se to nepodarilo za 9 mes.Diky za odpoved Hanka

 2. aleš háma komentoval:

  Půjčka 10 000,- Kč
  Půjčka bez poplatků
  Stačí platný OP a výpis z účtu
  Peníze poukázány na účet
  Půjčení peněz na dobu 30dní
  Klient musí být zaměstnán, potvrzuje se příjem – min.15 000,-
  Vyřízeno poštou
  Vyřízeno do 3 dnů

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka