100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka do 30000 Kč

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčky do 30000 Kč

Půjčky můžeme dělit na základě množství kritérií. Jedním z nich je i výše půjčky. Takto nám vznikne několik kategorií:

 • mikroúvěry
 • středně velké půjčky
 • vysoké půjčky

Mikroúvěry se používají na financování dočasných problémů, například mezi dvěma výplatami. Příkladem vysoké půjčky jsou zase hypotéky, které splácíme i několik desítek let. Mezi mikroúvěry a vysokými půjčkami najdeme středně velké půjčky, kam patří i půjčky do 30000 Kč.

Půjčka do 30000 Kč – jaké jsou možnosti?

Při čerpání půjček do 30000 Kč máte v zásadě dvě možnosti. Vybrat si můžete mezi:

 • bankovními půjčkami
 • nebankovními půjčkami

Pokud máte možnost čerpat půjčky v bankách i nebankovních společnostech, vyberte si banky. Zde získáte lepší podmínky a výhodnější úroky. Nebankovní společnosti jsou výhodné pouze v případě, že patříte do rizikových skupin jako: nezaměstnaní, lidé bez možnosti dokladovat příjem, lidé, kteří jsou zapsáni v bankovním registru.

Půjčky do 30000 Kč se nejčastěji čerpají formou neúčelového spotřebitelského úvěru. Na to, abyste získali tento úvěr, stačí do banky přinést potvrzení o příjmu. Následně vám banky do několika dnů vyplatí peníze.

Alternativním zdrojem půjčky do 30000 Kč mohou být kreditní karty. Na to, abyste čerpali peníze z kreditní karty ji však musíte mít nejprve vyřízenou. Kreditní karty jsou ideální pro krátkodobé půjčky, protože přibližně do měsíce neplatíte s kreditními kartami žádné úroky.

Půjčku do 30000 Kč je možné získat i pomocí povoleného přečerpání účtu – tzv.. kontokorentu.

Úroková míra bezúčelové spotřebitelských úvěrů se pohybuje kolem 10 procent, což je minimálně 3 krát méně než při nebankovních společnostech. Některé nebankovní společnosti jsou však ještě mnohem dražší.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka do 30000 Kč. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka do 30000 Kč se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

5 reakcií na tému Půjčky do 30000 Kč

 1. Potrebuju pujčit na bydleni komentoval:

  Mam zajem o pujčku 30000kč prosim kontaktujte me na 732532210.Dekuju Stropek

  • Dambrowsi komentoval:

   Mam zajem o pujčku ve vyši 3000 korun ale jsem cizinec PL,ale mam trvaly pobyt v ČR a pobíram duchod,ale mam 77let a mam problem i s kratkodobou pujckou,nektere společnosti uvadeji že pujcujou cizincum a pak nejde vyplnit formulař protože žadaji jen čislo OP a mekterym vadí věk.prosím o info kdo by poskytnul pujcku od 3000 do 15 tisíc mi duchodci na email

 2. Kdo pujčí komentoval:

  potřebuji pujčit min.30tis. jenže jsem tyden vedena na prac. uřadě. ale mohu splácet. Prosím na email, Děkuji

 3. Potřebuji na domácnost komentoval:

  Mám zájem o půjčku 30000 tis.ale mám mateřskou prosím kontaktujte mne na email.Děkuji

 4. Kateřina Mikundová komentoval:

  Mám zájem o půjčku 30000tis. jsem na ÚP. Potřebuji to nutně na složení kauce bytu. Kontaktujte mne prosím na email.Děkuji

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka