100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Hotovostní půjčky

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Hotovostní půjčka

Většina moderních půjček je poskytovaných bankami. Alternativou k bankám jsou nebankovní společnosti. Oba typy půjček jsou zpravidla vypláceny na účet. Je to jednodušší – jak pro poskytovatele půjčky, tak pro žadatele a příjemce peněz. Banky a nebankovní společnosti takto nemusí držet velké objemy hotovosti a také občan se nemusí bát, že ho někdo těsto z banky přepadne a ukradne mu peníze.

Někteří lidé však stále upřednostňují hotovostní půjčky, tedy půjčky vyplaceny na ruku. Minimální nebankovní společnosti používají termín půjčka na ruku, protože to zní lidovější jako hotovostní půjčka.

Hotovostní nebankovní půjčky – kde je možné jejich čerpat?

Klasické komerční banky hotovostní půjčky neposkytují. Banka vám vždy převede peníze na bankovní účet. Hotovostní půjčky jsou doménou nebankovních společností. Pomocí nebankovních společností můžete získat hotovostní půjčku dvěma způsoby:

  • návštěvou pobočky nebankovní společnosti
  • kontaktováním agenta nebankovní společnosti

Většina nebankovních společností má širokou síť agentů, jejichž úkolem je zprostředkovat hotovostní a jiné půjčky. Tito agenti pracují na provizích a jejich úroveň vzdělání je velmi slabá. Nečekejte od takového agenta, že vám poradí. Nemá na to znalosti a ani mu na tom nezáleží. Takový agent vydělá pouze tehdy, pokud vám prodá půjčku. Čím dražší a nevýhodnější pro vás, tím lépe pro něj.

Při hotovostních půjčkách je třeba se mít na pozoru. Jelikož jde o nebankovní hotovostní úvěry (nebankovni hotovostni pujcky), tak můžete očekávat, že takové půjčky nebudou levné. Budou přesně opačné – drahé a nevýhodné. Pokud máte možnost čerpat peníze z banky, učiňte tak, půjčky od nebankovních společností se skutečně nevyplatí.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Hotovostní půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační stránky

  • Hotovostní půjčka Ihned

    Mnohé životní situace je možné řešit pouze za pomoci peněz. V některých případech je potřebné peníze získat ihned. Odpovědní lidé jsou na...

  • Hotovostní půjčka Srovnání

    Drtivá většina půjček u nás je vyplácena na bankovní účet. Je to logické. Poskytovatelé půjček nechtějí držet velké objemy hotovosti....

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Hotovostní půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka