100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka ihned na směnku

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Na směnku

Rychlost je v mnoha životních situacích tím nejdůležitějším faktorem, který rozhoduje o úspěchu. Když rychlost je prioritou všechno ostatní jde prostě stranou. Totéž platí v každé životní situaci, půjčky nevyjímaje.

Půjčky ihned na směnku – jak na to?

Směnka je takový kouzelný kus papíru, který mění každého člověka na solventního jedince. Půjčky na směnku poskytují výhradně nebankovní společnosti. A právě proto, nebo i proto, je třeba si dávat při půjčkách na směnku pozor.

Všichni dobře víme, co jsou nebankovní společnosti zač. Banky sice v mnoha případech také okrádají lidi, avšak minimálně se drží nějakých etických pravidel. Mnohé nebankovní společnosti vydělávají právě na tom, že otázky slušnosti jsou jim cizí.

Mezi nebankovními společnostmi jsou však velké rozdíly. Za některými stojí velké banky a jejich chování je relativně v pořádku.

Půjčky na směnku – rizika

Půjčky na směnku jsou velmi rizikové, protože směnky jsou snadno vymahatelné. Jejich majitel je může předložit soudu a ten je povinen nařídit exekuci.

Směnku lze napsat na jakýkoliv kus papíru. Směnka však musí obsahovat:

 • jméno toho, kdo vystavil směnku
 • částku, která má být vyplacena
 • jméno majitele směnky – komu má být částka vyplacena
 • místo a datum vystavení směnky

Směnka je silné ručení, a proto by si měli lidé rozmyslet, zda někomu podepíší směnku. Největšímu riziko se vystavujete v momentě, kdy podepisujete směnku soukromému poskytovateli půjček. Množství takových lidí má přímý zájem na vaší exekuci, na lidském neštěstí. Takže pozor.

Představte si, že potřebujete půjčit peníze téměř okamžitě, během několika hodin, ihned. Banky jsou instituce, které na takové situace nejsou stavěné.

Půjčka ihned je od banky možná pouze v případě, že máte u ní vybavenou kreditní kartu. S kreditkou si můžete půjčit ihned kdekoli na světa. Dokonce i s nulovým úrokem, pokud dokážete peníze vrátit v předem určené době. Ta je dána druhem kreditní karty a pohybuje se od 30 do 55 dnů.

Půjčka ihned na směnku – co to je?

Pokud však nemáte kreditní kartu, jediná možnost, která vám zbývá, jsou nebankovní společnosti. Ty vám s radostí půjčí několik tisíc korun s extrémně vysokými úroky. Pokud však chcete větší objem peněz, musíte ručit, a to buď nemovitostí nebo směnkou.

Půjčka ihned na směnku patří mezi nejrizikovější druhy půjček. Riziko takové půjčky souvisí se směnkou jako takovou. Změna je velmi snadno vymahatelná. V případě, že přestanete splácet půjčku, majitel směnky může přistoupit k exekuci. Stačí, když směnku předloží soudu, ten musí exekuci nařídit. Takto můžete přijít nejen o střechu nad hlavou, ale io veškerý hodnotný majetek.

Půjčka ihned na směnku je výhodná, protože směnku může napsat každý. Vše, co potřebujete, je kus papíru, na který napíšete:

 • jméno a příjmení vystavovatele směnky
 • částku, která má být vyplacena
 • jméno a příjmení osoby, komu mají být peníze vyplaceny
 • datum a místo vystavení směnky

Půjčka ihned na směnku je obzvláště rizikový úvěr, zejména když ji čerpáte od soukromých poskytovatelů půjček. Tito lidé mohou mít zájem více na exekuci než na navrácení peněz.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka ihned na směnku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka ihned na směnku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

6 reakcií na tému Na směnku

 1. Skopal Jiri komentoval:

  ja se nechci vyjardrovat ale se spis obracim s prosbou o zapujceni financni castky 20000kc na smenku vim jake jsou podminky ale tlaci me cas a penize nasel by se nekdo kdo by mi mohl pomoci v teto chvili opravdu to hori dekuji tel. 603948158 dekuji jeste jednou. na telefonu jsem non stop.

 2. POMOC komentoval:

  prosím najde se někdo kdo půjčí na směnku 750 000kc MOC TO SPĚCHÁ DĚKUJI

 3. kdo pujci na smenku ihned jeste dneska komentoval:

  ahojik pujci nekdo na smenku jen vazne 30 tisic urok respektuji jen vazne stredocesky kraj jen vazne

 4. kdo pujci na smenku ihned jeste dneska komentoval:

  kdo pujci na smenku jen vazne 30 tsic najdu spacha

 5. Jana Nováková komentoval:

  Máte DLUHY,které narůstají???Jsou pro Vás noční můrou??? Hrozí Vám EXEKUCE??? Máme pro Vás velice slušné a výhodné řešení.Zastavíme EXEKUCI i DRAŽBU,ponížíme o poplatky a ještě Vám zbydou peníze a majitelem jste stále Vy.Řešte své problémy včes.Peníze u Vás během pár dní.V krizové situaci poskytnem zálohu.V případě zájmu,stačí napsat nebo zavolat na 773769602,pomůžeme Vám

 6. Vaclav komentoval:

  Kdo pujci na smenku bez poplatku predem 120.000kc urok respektuji!Specha 736173755

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka