100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky ihned na účet

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Na účet

Půjčky lze čerpat různými způsoby. Vše záleží na možnostech poskytovatele půjček a přáních žadatele. Obecně však existují dva typy půjček odlišující se způsobem vyplacení půjčky:

 • hotovostní půjčky
 • bezhotovostní půjčky

Hotovostní půjčky se často nazývají i půjčky na ruku. Bezhotovostní půjčky se jmenují i půjčky na účet.

Půjčka ihned na účet – jaké jsou možnosti?

Půjčky ihned poskytují téměř výhradně nebankovní společnosti. Jinak tomu není ani při půjčkách pro všechny na účet.

Pro získání tohoto typu úvěru můžete využít klasickou cestu – návštěvu pobočky nebankovní společnosti nebo kontaktování jednoho z jejích agentů.

Další možností, mnohem modernější, je požádat o půjčku ihned na účet na internetu. Tzv. online půjčky se stávají čím dál tím více populárnější. Je to logické. Pohodlnost u lidí vždy vítězí a získat půjčku přes internet je opravdu pohodlné, jednoduché a především rychlé.

Půjčka ihned na účet přímo na internetu

Pokud si chcete půjčku vyřídit na internetu, stačí, když navštívíte webovou stránku některé nebankovní společnosti, která poskytuje online půjčky.

Celý proces vyřizování online půjčky je jednoduchý. Vše, co potřebujete udělat, je vyplnit internetový formulář. V něm se vás mohou zeptat na:

 • jméno a příjmení
 • adresa trvalého bydliště
 • číslo občanského průkazu
 • rodné číslo
 • číslo mobilního telefonu
 • emailová adresa
 • číslo bankovního účtu

Po vyplnění těchto údajů je třeba formulář odeslat. Po odeslání dojde k posouzení žádosti. V případě pozitivního vybavení vám budou peníze vyplaceny na účet.

Půjčka ihned na účet přes internet je svou výškou poměrně výrazně omezena. Tento typ úvěrů je zatížen vysokými poplatky a samozřejmě i úrokem.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky ihned na účet. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky ihned na účet se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Na účet

 1. Katarína komentoval:

  Dobrý den pmám kvám odbrovskou prozbu.S přítelem jsme se dostali do nemilé situace a už měsíc scháníme půjčku a dáváme jen poplatky a půjčku jsme nezískali.PTouto cestou vás žádáme o pomoc 10 000kč se splátkami 1 500kč.Jsme v exekuci a splácime 1000kč a nemáme čím ručit.Nutně ještě dnes potřebujeme půjčku prosím o pomoc děkuji Angelovičová

 2. Lenka Koniarikova komentoval:

  Dobry den jsem na materske dovolene a potrebovala bych pujcit 4500kc.Muj prijem je 3800 kc.a ma adresa je Lenka Koniarikova Nova 577 jaroslavice okres Znojmo 67128 moje telefoni cislo je 603591520

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka