100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Pujčka na OP

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Pujčky na OP

Na trhu s půjčkami najdeme desítky, ne-li stovky produktů. Pro běžného člověka to znamená pouze jeden velký zmatek. Jak si pak vybrat tu nejlepší půjčku? Ať to chceme nebo ne, musíme věnovat nějaký čas studiu půjček. Čtěte dál a dozvíte se několik zajímavých informací ze světa půjček a peněz.

Půjčka na občanský průkaz

Určitě jste se již setkali s termínem půjčka na občanský průkaz či půjčka na op. Půjčky na op nabízejí výhradně nebankovní společnosti. Tento název je z více pohledů nesmyslný, nebankovním společnostem to však nevadí, protože těmto firmám někdy nešlo o smysl. Půjčka na op je jednoduchý marketingový či reklamní název, který má nalákat co nejvíce lidí. Půjčky na občanský průkaz mají vyvolávat pocit, že tento typ půjček bude přidělen každému, kdo vlastní občanský průkaz, jinými slovy – úplně každému.

Nebankovní půjčky na občanský průkaz – rizika

Jak to již u nebankovních půjčkách bývá, je třeba si je důkladně promyslet. Mezi nebankovními půjčkami najdete dva druhy úvěrů:

 • nevýhodné půjčky
 • ještě nevýhodnější půjčky

Pokud máte možnost čerpat půjčku od banky, učiňte tak. Banky vám zaručeně nabídnou lepší podmínky než kterákoli nebankovní společnost. Nenechte se nachytat na líbivé slova nebankovních společností.

Půjčky na op od nebankovních společností jsou výhodné pouze pro lidi, jejichž banky odmítli z různých důvodů. Pokud jste nuceni si půjčit peníze od nebankovních společností, prověřte si několik nabídek. Jednotlivé půjčky je třeba porovnávat na základě RPSN – roční procentní sazby nákladů. Pouze na základě tohoto údaje je možné objektivně porovnávat rozdílné půjčky, protože RPSN zohledňuje poplatky.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Pujčka na OP. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační stránky

 • Pujčky na OP Ihned

  Trh s půjčkami je opravdu bohatý. Mnohokrát až příliš. Velká nabídka půjček způsobuje to, že lidé jsou z celé nabídky smeteni. Nevědí,...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Pujčka na OP se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Pujčky na OP

 1. Anonymní komentoval:

  Dobrý den, našla jsem Váš inzerát na půjčky.Jsem samoživitelka s jedním dítětem a pobírám soc.dávky.Přišly nečekané výdaje na domácnost a nutně bych potřebovala menší půjčku 6000 – 10 000 kč. bez poplatku předem.Mám exekuci, takže všechny nebankovní společnosti mi ji vždy zamítli.

 2. Soukromý podnikatel komentoval:

  Soukromník vám pomůže i poradí. Hledáte dotaci, úvěr, konsolidaci, oddlužení, optimalizaci. BEZ POPLATKU, BEZ ZÁSTAVY NEMOVITOSTI, BEZ REGISTRU Nebojte se jednám pouze v kanceláři. RÁD VÁM POMOHU T:723430842 Stačí zaslat i SMS zavoláme vám. Hledám spolupracovníky pro kancelář v H.Králové. Fixní plat+odměny peníze na ruku. Chcete se pobavit o vyplácení peněz v hotovosti? – zavolejte? PORADIM – jak nenaletět trikům úvěrových a insolvenčních šmejdů lllll POKUD JSTE JIŽ NALETĚLI VIM JAK POSTUPOVAT – ZAVOLEJTE POZOR NA PODVODY-SMĚNKY BYLY ZRUŠENÉ-ÚVĚRY POUZE NA OP BEZ PŘIJMŮ NEEXISTUJÍ

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka