100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka na ruku

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčky na ruku

Pokud vás někdo láká na půjčku na ruku či půjčky na ruku, tak si můžete být jisti s jedním. Půjčka na ruku je typickým produktem nebankovních společností. Jsou to právě tyto firmy, které používají lidové názvy pro své půjčky. Místo názvu „půjčka v hotovosti“ použijí lidovější název „půjčka na ruku“.

Půjčka na ruku – kde ji mohu najít?

Jak již bylo řečeno, půjčky na ruku poskytují téměř výhradně nebankovní společnosti. Pokud potřebujete půjčit peníze v hotovosti od nebankovních společností, tak máte v zásadě 2 možnosti:

 • navštívit pobočku některé z nebankovních společností
 • kontaktovat některé agenta nějaké nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti mají hustou síť agentů, spolupracovníků, jejichž úkolem je být v přímém kontaktu s lidmi. Tito agenti pracují na principu provizí, to znamená, že vydělají pouze tehdy, pokud si od nich vezmete půjčku.

V jejich odměňování je třeba hledat i rizika tohoto typu půjčky, respektive jakékoliv půjčky od nebankovních společností.

Agenti nebankovní společnosti vás budou přesvědčovat, jaká je půjčka na ruku výhodná, jaká je super a tak dále. Tito lidé mají obvykle slabé nebo žádné ekonomické vzdělání. Takže od nich nečekejte žádné dobré rady. Tito lidé vám poradí pouze to, co jim přinese zisk. Čím nevýhodnější půjčka pro vás, tím větší zisk pro ně. Takto funguje, je třeba si to uvědomit.

Půjčky na ruce, hotovostní úvěry, od nebankovních společností vůbec nejsou levné. Vždy se vyplatí porovnat si půjčky od více poskytovatelů. Srovnávejte RPSN – roční procentní sazbu nákladů – ta obsahuje i nepříjemné, často skryté, poplatky.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka na ruku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka na ruku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

3 reakcie na tému Půjčky na ruku

 1. Majtas komentoval:

  Peníze okamžite po podpisu smlouvy o půjčce? Bez podvodného zprostředkování.Půjčka je od přímého investora. Solidní podmínky poskytnutí a profesionální jednání. Stačí nám sms,my Vás budeme kontaktovat.T:723430842

 2. Jaroslav koch komentoval:

  Dobrý den, potřebuji půjčku 10.000 – 15000 Kč na ruku
  Jsem zaměstnán, a mám exekuci
  Tel.:776452526 Děkuji za nabídky
  Zn.:sprcha volej te kdykoliv

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka