100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka na směnku bez poplatku

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Bez poplatku předem

Půjčky na směnku nejsou standardním typem půjček. V bankách takový typ půjčky určitě nenajdete. Půjčky na směnku bez poplatku předem jsou doménou nebakonvých společností, respektive soukromých osob, které poskytují půjčky na směnku.

Půjčky na směnku bez poplatku ihned jsou populární zejména pro svou rychlost. Takové půjčky lze vybavit téměř okamžitě. Směnka je velmi výhodný způsob ručení, avšak pouze pro poskytovatele půjčky. Pro klienta je tento typ půjčky velmi nebezpečný.

Směnku může vystavit kdokoliv. Stačí mu kousek papíru, kde:

 • vzpomene v samotném textu slovo směnka
 • zaváže se v určitém datu vyplatit peníze určité osobě

Směnka musí obsahovat také:

 • částku závazků
 • datum a místo vystavení směnky
 • datum splatnosti směnky

Půjčka na směnku bez poplatku – rizika

Půjčka na směnku bez poplatku předem je velmi riziková. To, že neplatíte žádný poplatek předem je sice výhodné, ale podstata půjčky na směnku se skrývá v možné exekuci. Směnku lze velmi snadno vymáhat. Pokud přestanete splácet úvěr, exekuce může být za rohem. Zejména pokud čerpáte půjčku od soukromých osob, buďte opatrní. Takoví lidé mohou získat více z exekuce než z toho, že budete půjčku splácet.

Půjčka na směnku bez poplatku by měla být vyřizována v nebankovních společnostech, které jsou zárukou seriózního jednání. Nebankovní společnosti sice nejsou banky, ale přece nepůsobí na trhu anonymně. I takové společnosti se snaží si zachovat dobré jméno. Na tomto však nezáleží jednotlivcům, kteří poskytují úvěry na směnku, víceméně v anonymitě.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka na směnku bez poplatku. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka na směnku bez poplatku se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

3 reakcie na tému Bez poplatku předem

 1. Jan Chiškár komentoval:

  Potřebuji pujčit 30000kč mam exekuci z platu posilaji na tu exekuci 1400kč jsem zamestnany vrátim o 15000kč na vic tel 778431902

 2. Lída komentoval:

  PROSÍM O PŮJČKU 25000,-

 3. Marek komentoval:

  Půjčil by někdo 100000.na doplacení insolvence ? Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou,takže mám stálý přijem.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka