100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Bez doložení příjmů

Mnohé životní situace není možné řešit jiným způsobem než půjčkami. Ti šťastnější z nás mají možnost si půjčit od rodiny či přátel. Ostatní se musí spolehnout na komerční služby. Ty u nás zajišťují banky a nebankovní společnosti.

Ty formy půjčují peníze za účelem zisku. To znamená, že peníze potřebují mít vráceny a navíc k tomu něco navíc. Banky a nebankovní společnosti mají rády klienty, u kterých existuje předpoklad, že peníze nebudou mít problém vrátit.

Banky a nebankovní společnosti si ověřují bonitu žadatelů o půjčky. Toto se děje zejména vyžádáním potvrzení o příjmu. Pokud ho nemáte, nebo ho nechcete předložit, na půjčku od banky můžete zapomenout. Zbývá vám však druhá možnost – nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu – jaké jsou možnosti?

Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu jsou poslední a jedinou možností pro lidi bez příjmu, jak získat potřebný úvěr. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu mohou mít v zásadě tři podoby:

 • Bez zástavy nemovitosti
 • Se založením nemovitosti
 • zabezpečené směnkou

Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu bez založení nemovitosti jsou poměrně omezené. S takovýmto typem půjček mají nebankovní společnosti spojené vysoké riziko – to znamená, že si nemohou dovolit riskovat příliš mnoho. Proto nebankovní společnosti při nebankovních půjčkách bez doložení příjmu bez zástavy nemovitosti půjčují velmi malé částky – několik tisíc korun.

Pokud však máte možnost založit nemovitost, nebankovní společnosti vám půjčí prakticky kdekoli. Vše závisí pouze na ceně vaší nemovitosti. Takové půjčky jsou však rizikové, protože v takovém případě můžete teoreticky přijít o svůj dům či byt. Totéž platí i při půjčkách, které jsou zajištěny směnkou.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

3 reakcie na tému Bez doložení příjmů

 1. Jan komentoval:

  Prosím potřeboval bych nutně půjčit 20 000Kč splácet můžu 1500Měsíčně,ale přijem nemůžu doložit.

 2. eva galdunova komentoval:

  Prosim vas ako mam napisat telefonne cislo mobilne do ceskej republi
  ky? Dakujem

 3. eva galdunova komentoval:

  A

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka