100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky Cetelem

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Cetelem

Jaké máte zkušenosti s půjčkami Cetelem? Tak takové otázky si klade mnoho lidí. Každý moc dobře ví, že osobní zkušenosti s nebankovními společnostmi jsou mimořádně důležité.

Lidé už velmi dobře vědí, že nebankovní společnosti jsou potenciálně nebezpečné. Na povrch vyplavalo dost případů, kdy nebankovní společnosti přivedli lidi na mizinu. To však neznamená, že všechny nebankovní společnosti jsou špatné. Svět nebankovních společností je poměrně pestrý. Najdeme v něm dobré i špatné nebankovní společnosti. Tím špatným je třeba se vyhnout, ty dobré je třeba minimálně prověřit. A dnes je toto prověřování poměrně jednoduché – stačí sledovat zkušenosti lidí s Cetelem na internetu.

Půjčky Cetelem – jaké jsou možnosti

Půjčka Cetelem patří k poměrně oblíbeným úvěrovým produktem. Půjčky Cetelem jsou mezi obyvatelstvem oblíbené zejména pro jejich relativně nízkou úrokovou míru. Společnost Cetelem začínala na našem trhu jako splátkový prodejce na internetu. Její aktivity se však za pár let výrazně rozšířili. Nákup na splátky se stal méně důležitým. Nákup na splátky dominoval konci minulého století – časem, kdy kreditní karty ještě nebyly tak rozšířené. Avšak lidé nakupují na splátky i nadále, přestože ve výrazně omezené míře.

Společnost Cetelem můžeme považovat za seriózní nebankovní společnost, protože za touto firmou stojí velká francouzská banka – PNB Paribas. Takto nelze od Cetelem očekávat příliš velké podrazy – jak jsme často zvyklí u malých a neznámých nebankovních společnostech.

Cetelem půjčkou je možné financovat i auto. Úvěr na auto patří k nejčastěji využívaným úvěrům mezi obyvatelstvem. Auto je dnes již samozřejmostí moderního života. Cetelem půjčkou je možné financovat prakticky cokoli, pokud se to vejde do limitu – který je při Cetelem 1 milion korun. Při žádosti vám stačí poskytnout několik základních údajů jako:

 • Jméno a příjmení
 • Adresa
 • Adresa práce
 • ičo
 • Telefonní číslo (telefon, na který vám odešlou sms)
 • Číslo občanského průkazu atd..

O Cetelem půjčku je možné požádat i prostřednictvím internetu, což je mimořádně pohodlné a výhodné. Takto nemusíte nikde cestovat, a tedy ušetříte nemálo času.

Kde je možné čerpat půjčky Cetelem?

Společnost Cetelem působí v celé České republice a na Slovensku. Pokrytí je opravdu výborné. Pobočky Cetelem jsou prakticky všude. Půjčky Cetelem tak můžete čerpat v:

 • Brno
 • Liberec
 • Nitra
 • Žilině
 • Ostrava
 • Bratislava
 • Trnava
 • Olomouc
 • Praha 5

Jak již bylo řečeno, Cetelem je nebankovní společnost. Jaký je však rozdíl mez nebankovní společností a bankou. U bank má jistotu, že peníze jsou v bezpečí, respektive, že banky budou dodržovat nějaký etický kodex. Banky jsou navíc pod drobnohledem národní banky. Pokud máte nějaké nejasnosti, vždy můžete zavolat na bezplatnou linku Cetelem, kde vám rádi poradí. Infolinka je přece zdarma. Zákaznická linka Cetelem opravdu na vysoké úrovni.

Diskuse je možné i na internetu, na různých fórech. Internetové fórum je skvělým místem, kde pravidelně získávat informace. Dalším skvělým místem, kde diskutovat o výhodách a nevýhodách pôžičičk od Cetelem je Facebook. Tato sociální platforma je dnes známá snad každému. Kontakt na Cetelem najdete na jejich webové stránce.

Tam by měl být i odkaz na jejich fejsbukovú stránku. Zákaznická linka je však poměrně vytížené, takže si pravděpodobně chvíli počkáte, dokud přijdete na řadu. Wiki je další možnost, jak se informovat o nebankovních půjčkách.

Cetelem je nadnárodní společnost, kterou najdete v mnoha dalších zemích jako jsou Portugalsko (cetelem.pt), Brazílie (cetelem.com.br), či Španělsko (cetelem.es)

Rizika půjčky od Cetelem

Dlužníci se nemusí ničeho obávat, pokud platí včas. Exekuce jim opravdu nehrozí. Exekuce nehrozí ani v tom případě, že půjčku přestanou splácet. Toto platí pouze v tom případě, že za úvěr neručí svým majetkem. Pokud založili svou nemovitost, tak s rizikem exekuce je třeba počítat a připravit se na něj. Neplatiči se nikdy nebudou mít dobře. Pokud se jim podaří vyhnout se trestu od konkrétní nebankovní společnosti, mohou očekávat, že všechny ostatní nebankovní společnosti a banky se to dozvědí, a už mu nikdy nepůjčí.

Neplatiči jsou postrachem všech nebankovních společností. Neplatičům se snaží za každou cenu vyhnout. Splátky je třeba jednoduše splácet za každých okolností. Podvádět se prostě nevyplatí. Nebankovní společnosti si své pohledávky dokáží uplatnit i silou. Pokud nechcete ztratit střechu nad hlavou, měli byste své měsíční splátky pěkně pravidelně splácet.

Nebankovní společnosti spolu s bankami vytvářejí registr neplatičů. Pokud se jednou něj dostanete, vaše šance získat revolvingový úvěr a jiné úvěry budou velmi malá.

Neplatiči řeší své problémy i přes konsolidaci dluhů. Konsolidace však ne vždy je možná. Pokud chcete konsolidovat své dluhy, stále musíte být solventní.

Jak vypočítat měsíční splátky – splátková kalkulačka

Při čerpání půjčky je nejdůležitější to, abyste věděli, kolik budete měsíčně platit. Pouze takto je možné si spočítat, zda budete schopni tuto půjčku utáhnout. Mnoho lidí tento rozměr půjček přehlíží, a až později zjistí, že si na svá bedra vzali příliš.

Tento problém řeší tzv.. splátková kalkulačka. Taková kalkulačka dokáže vypočítat měsíční splátku na základě výše půjčených peněz, doby splácení a úrokové míry. Splátkovou kalkulačku naleznete na webové stránce společnosti Cetelem. Její použití je více než jednoduché. Splátkové kalkulačky najdete i na jiných webových stránkách.

Cetelem zkušenosti

Jak již bylo řečeno zkušenosti s Cetelem mohou být různé. Dejte si pozor na některé recenze na internetu. Tyto názory totiž nemusí být od spokojených zákazníků – může to být reklama, kterou si Cetelem dělá samo.

Cetelem – kreditní karta

Kreditní karta je prostě úžasná. Každý by si měl vybavit kreditní kartu, protože je to jedinečný způsob, jak se vyhnout náhlému nedostatku peněz. Kreditní karta je chodící půjčovna peněz. Díky kreditní kartě Mastercard, Visa, American Express si můžete půjčit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celém světě. No není to úžasné? Kreditka je prostě super. Kreditní kartou je možné dobíjet váš paypal účet. Kdo dnes zvládne život na internetu bez PayPalu?

Soutěž o osobní půjčku v Bratislava Slovensko? Zní to zvláštní? Kariéra však je těžká a také zvláštní po mnoho let. Proč se do ní nepustit?

Online půjčka od Cetelem

Online půjčka od Cetelem umožňuje předčasné splácení. Tedy, pokud náhodou náhle zbohatnete, není problém se zbavit nepříjemných dluhů. Jen tak pro jistotu.

Cetelem – kontakt

Ostrava poštovní je pouze jedním z kontaktních míst Cetelem. Klientská zóna je v každé pobočce Cetelem a usnadní vám komunikaci s touto firmou.

Pokud hledáte leasing bez navýšení, tak u Cetelem jste na nesprávném místě. Cetelem je nebankovní společnost, která se snaží o poskytování většinou drobných úvěrů pro běžné lidi. Na leasing jsou to přece jiné firmy.

Půjčky Cetelem jsou oblíbené z několika důvodů. Lidé mají rádi Celetem půjčky zejména pro jejich výbornou dostupnost. Každý ocení, že o půjčky až do jednoho milionu je možné požádat prostřednictvím jednoduché online žádosti.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky Cetelem. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky Cetelem se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Cetelem

 1. tatak komentoval:

  POZOR před půjčkou online. POZOR při podpisu smlouvy na Rozhodčí doložku. Firma CETELEM má u spotřebitelských úvěrů úrok 36,85%. Z vlastní zkušenosti mohu bez ostychu prohlásit, že Vás bez velkých problémů připraví o nemovitost. Nevěřte, že se s nimi při problémech lze dohodnout. Bývalá manželka si formou půjčky online zažádala o spotřebitelský ůvěr v částce 150000,-Kč. Podepsala smlouvu, ve které zfalšovala můj podpis jako ručitele. Je zarážející, že při prvním pohledu na podpisy na smlouvě vidíte jeden a ten samý rukopis. Pracovníci na vstupu u půjček vůbec neověřují, zdali jako ručitel o tom úvěru vůbec víte. V rozhodčí doložce Mgr. Gundel rozhodne o oprávněnosti exekuce. A nyní pod hlavičkou Exekutorské komory, člověk v tzv. právním a demokratickém státě je okraden o majetek, střechu nad hlavou.

 2. milan grajcar komentoval:

  dobry den vhtel bych si pujcit u vas 50000 kc.jsem slovak a mam trvaly pobyt.cr sem as 3 roky pracuji ve spolecnosti foxconn prdubice jako delnik moje telefoni cislo je705209044 dekuji grajcar milan

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka