100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky Credium finance

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Credium finance

Credium a.s. je nebankovní společnost, která působí na našem trhu již od roku 1997, kdy vstoupila na trh s leasingem. Postupně se Credium a.s. propracovala mezi top 3 společnosti poskytující leasingové služby na dopravní prostředky.

Dnes můžeme Credium klasifikovat jako nebankovní společnost. Credium bychom mohli zařadit mezi tzv.. dobré nebankovní společnosti, protože za touto firmou stojí velká globální banka – Credit Agricole Group. Toto ovšem rozhodně neznamená, že Credium vám poskytne výhodnou půjčku. Rozhodně ne.

Credium půjčka – jaké jsou možnosti?

Credium půjčky jsou klasické nebankovní úvěry, které rozhodně nepatří mezi nejvýhodnější na trhu. Při půjčkách vždy platí, že je výhodnější jejich čerpat z bank, a nebankovním společnostem se vyhnout.

Toto platí i při Credium půjčce, která vám oproti bankovní půjčce nepřináší žádné výhody. A navíc, podmínky pro získání této půjčky jsou prakticky identické. Půjčky Credium jsou udělovány:

  • Občanům ČR
  • S prokazatelným příjmem
  • Lidem, kteří nejsou zapsáni v registru dlužníků

Credium a autobazar

Credium se do velké míry specializuje na úvěry na auta. Tuto společnost, respektive její služby, můžete využít přímo v mnoha bazarech. Praha, Brno, Liberec či jiné města nabízejí hned několik bazarů se službami Credium.

Jak již bylo zmíněno, Credium začínal podnikat v oblasti leasingu. Leasing byl u nás nejpopulárnější v 90-tých letech. Dnes nabízí Credium daleko pestřejší služby.

Například kreditní kartu.

Výhody kreditní karty nikdy ne zbytečné zopakovat. S kreditní kartou si můžete půjčit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ve více než 200 zemích světa. NO, není to příjemné mít vždy při sobě spolehlivou úvěrovou linku. Kreditní karta je ideální na financování dočasného nedostatku peněz.

Zkušenosti s Credium a.s.

Pokud hledáte zkušenosti běžných lidí se službami této společnosti, jste na správné cestě neudělat žádnou zbytečnou chybu. Nebankovní společnosti jsou plné podvodů a nepříjemného zavádění.

Zde je však třeba říci, že Credium a.s. je seriózní společnost, která vás oklame pouze slušně. Co to znamená?

Znamená to pouze to, že Credium vás neošidí přímo. Je třeba si uvědomit, že půjčky od nebankovních společností nikdy nejsou tak výhodné jako do bank. Důvod je jednoduchý.

Banky mnohem přísnější sledují rizika spojená s lidmi, kterým půjčují. Zkušenosti s nebankovními společnostmi nám říkají, že jejich reklama je zavádějící až klamavá.

Výhodnost půjčky je třeba sledovat pouze na základě roční procentní sazby nákladů – RPSN. Tento ukazatel říká vše o výhodnosti úvěru. RPSN u Credium se pohybuje kolem 16 procent při běžné půjčce. Toto rozhodně nelze považovat za výhodný úvěrový produkt. Přestože je třeba uznat, že ve srovnání s jinými nebankovními společnostmi je tento údaj relativně výborný. V nebankovním sektoru je RPSN kolem 100% běžnou záležitostí. Nicméně to neznamená, že byste se měli po půjčce Credium vrhnout s nadšením. Pokud máte možnost čerpat úvěr v bance, učiňte tak.

Internetové diskuse o půjčkách od Credium jsou výborným zdrojem informací. Plus je dobré si přečíst nějaké ty recenze – i když jim je možné věřit mnohem méně.

Credit a.s. kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy na tuto firmu, nejlepší, co můžete udělat je přímo kontaktovat. Udělat tak můžete přímo ve vašem městě na místní pobočce, nebo můžete kontaktovat jejich zákaznický servis či centrálu.

Credium a.s. naleznete na: Vladislavova 17, Prague, Czech republic. Podrobnější informace o kontaktu na tuto firmu najdete na jejich webových stránkách. Tam najdete i všechny telefonické a emailové kontakty. Takže s kontaktem této firmy byste neměli mít ani nejmenší problém.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky Credium finance. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky Credium finance se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Credium finance

  1. walter liferenko komentoval:

    Nabídka půjček, úvěrů a spolupráce.
    Rychlé půjčky a úvěry od 10 000 Konsolidace půjček a úvěrů Refinancování bankovních hypoték, půjček a úvěrů včetně kreditních karet spolupráce, zaměstnání platí pro celou Č.R.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka