100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky Home Credit

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Home Credit

Na našem trhu s půjčkami se v zásadě vyskytují dva druhy poskytovatelů půjček – banky a nebankovní společnosti. Většina lidí v nich vidí podstatný rozdíl, který není možné přehlížet.

Většina lidí velmi dobře ví, že nebankovním společnostem by se měli vyhýbat. Banky jsou jednoznačně lepším poskytovatelem půjček. Proč? Odpověď je jednoduchá. Jedině banky dokáží poskytnout opravdu nízký úrok. Hmm, někdy sice není velmi nízký, vždy je však mnohem nižší, než tomu je v případě nebankovních společností. Proč se nebankovní společnosti přesto mají tak dobře? Proč poskytují tolik půjček a tak dobře na nich vydělávají, když je jasné, že poskytují špatné půjčky?

Zde je odpověď trochu složitější. Na jedné straně jsou lidé iracionální a na druhé nemají jinou možnost. Nebankovní společnosti na rozdíl od bank půjčují téměř každému.

Home credit půjčka na auto

Brno Moravské náměstí patří k mnohým místům, kde je možné požádat o půjčku na auto od HomeCredit. Jak již bylo řečeno, nečekejte, že půjde o nejvýhodnější půjčku na trhu. Jinými slovy, tato půjčky nebude výhodná. O půjčku na auto je vždy lepší žádat v bance.

Pouze banka vám dokáže poskytnout úvěr na auto s férovými úroky. Úvěry na auto jsou obvykle účelové, a tedy použity peníze je třeba důsledně dokladovat. Banka vám tak může připravit bezva Vánoce. Naproti tomu nebankovní společnost vám může připravit tak maximálně bezva peklo na Zemi. Tedy pokud zjistíte, jak vás okrádá. Ti šťastnější jsou nevědomí a nevědí, že je někdo nepříjemně využívá.

Home Credit je společnost velmi podobná firmě Cetelem. I Home Credit působí na území ČR i SR. Home Credit tak najdete iv Bratislavě. Zákaznická linka Home Credit vás dokáže informovat o adresách všech poboček. Je to opravdu jednoduché.

Home Credit je společnost, která se původně věnovala splátkovém prodeji. Nákup na splátky byl populární přibližně před 15 lety, kdy kreditní karty ještě nebyly tak rozšířené. Prodej na splátky však funguje v rámci Home Creditu i nyní, přestože v menší míře.

Online půjčka od Home Credit

Online půjčka od Home Credit je velmi příjemnou záležitostí. Tedy, minimálně její vyřizování. Nyní si budeme muset odmyslet její výhodnost. To je trochu jiné téma.

Pokud nemáte chuť běhat po městě a hledat nebankovní společnosti, Home Credit vám umožní vybavit vše pohodlně z domova. Online půjčka je jen pár kliků od vás. Stačí vyplnit online formulář a odeslat ho. Ve formuláři se vás Home Credit zeptá na:

 • Jméno a příjmení
 • Adresa
 • Rodné číslo
 • Číslo občanského průkazu
 • Tel číslo a jiný kontakt
 • Číslo bankovního účtu
 • Email
 • Práce

Zkušenosti s Home Credit půjčkami

Při posuzování a vybírání půjček je nesmírně důležité dát na zkušenosti jiných lidí. Toto je nejlepší způsob, jak hodnotit půjčky. Internetové diskuse jsou velmi populárním zdrojem jedinečných zkušeností o jednotlivých nebankovních společnostech. Online diskuse, online fórum, však může být zaplněny lidmi, kteří se snaží propagovat vlastní půjčky. Takovým lidem není dobré důvěřovat. Nebankovní společnosti jsou špatné, avšak soukromí poskytovatelé půjček jsou mnohem horší. Ne všichni. Avšak riziko z nich vyplývající je několikanásobné vyšší než riziko hrozící z nebankovních společností.

Na internetu najdete i různé recenze. Recenzi můžete charakterizovat jako kompletní názor na půjčku se snahou být nestanný.

Kreditní karty

Kreditní karta je nejlepším řešením, jak se vyhnout potřebě čerpat peníze od nebankovní společnosti. Díky kreditní kartě si můžete půjčit kdykoliv – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. A navíc nejen doma, ale kdekoliv na světě: Kreditní kartu lze použít ve více než 200 zemích světa.

Kde je možné čerpat půjčky Home Credit?

Jak již bylo řečeno, Home Credit působí v ČR i SR. Téměř v každém městě je možné najít pobočku Home Credit. Tuto firmu tak najdete ve městech jako:

 • Hradec Králové
 • Liberec
 • Ostrava
 • Olomouc
 • Pardubice
 • Plzeň
 • Piešťany
 • Trnava
 • Košice

Jak si vypočítat měsíční splátku nebankovních půjček? Kalkulačka

Snad nejdůležitějším ukazatelem půjčky pro běžné lidi je výše měsíční splátky. Tento mentální postup je pochopitelný, ačkoli je nesprávný. Výše měsíční splátky nám neříká nic o finanční výhodnosti půjčky, o kterou by nám především mělo jít. Finanční výhodnost půjčky však ne vždy stojí na prvním místě. A to je chyba.

Lidí spíše zajímá, kolik si budou muset ukrojit z výplaty. Lidé žijí v měsíčním rytmu, v měsíčních výdajích a příjmech.

Měsíční splátku každé půjčky je možné zjistit pomocí finanční kalkulačky. Taková kalkulačka se nachází na každé webové stránky každé nebankovní společnosti. Je princip je jednoduchý. Stačí zadat výši půjčky, dobu splatnosti a úrok a kalkulačka předá výsledek. Na základě něj je možné se jednoduše zorientovat.

Zajímá vás kariéra v nebankovní společnosti? Nebankovní společnosti mají vždy nějaké volné místa. Nejde však o žádné dobré pozice. Nebankovní společnosti rádi přijímají agentů, kteří vydělávají pouze na základě provizí. Pokud prodají nějakou půjčku, vydělávají – pokud neprodají – nemají nic.

Karty, karty, karty

Tesco karta, zlatá karta a jiné karty. Tesco karta má jednoduché využití. Za věrnost získáváte něco navíc. Zákaznické karty jsou výborným způsobem, jak si udržet zákazníka a navíc z něj dostat i nějaké ty peníze navíc. Je to opravdu skvělý marketingový nástroj, se kterým jsou všichni spokojeni – dokonce i zákazníci. Smlouva je na začátku, vymáhání na konci. Takto to obvykle bývá při půjčkách od nebankovních společností. Tesco finanční služby je však jedna z těch lepších nebankovních společností, které se až tak nemusíte bát.

Rozhodčí doložka smlouvy o půjčce nezpůsobí žádné problémy. Předčasné splacení je možné. Vymáhání prostřednictvím soudu však velmi nehrozí. Jedině dlužníci, neplatiči, se musí obávat exekuce.

A i to ne všichni. K exekuci může dojít pouze v případě, že jste založili svou nemovitost nebo jste podepsali směnku. Z tohoto vyplývá jedno podstatné poučení. Nikdy nepodepisujte s nebankovními společnostmi žádnou směnku. Je to prostě příliš nebezpečné. Ještě horší je podepisovat směnku soukromých poskytovatelem půjček. Odstoupení ze smlouvy je však téměř nemožné. Toto platí i při leasingu.

Home Credit ve městech

Vídeňská, interntional Brno zda international Praha jsou ty z lukratívnejších míst, kde lze nalézt Home Credit.

Home Credit kontakt

Naštěstí při našich nebankovních společnostech se při volání na zákaznickou linku nedovoláte do Indie, jak to často je u zahraničních, anglicky mluvících firmách. Kontakt na jednotlivé pobočky Home Credit naleznete na jejich webových stránkách v sekci kontakty.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky Home Credit. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky Home Credit se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka