100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Nebankovní půjčky pro podnikatele

O pôžičke - informácie

Všechno o Pro podnikatele

Nebankovní společnosti jsou poměrně specifickými subjekty na trhu s půjčkami. Platí to i přes jejich poměrně velkému rozsahu. Ten je však spíše omylem, protože nebankovní společnosti poskytují nevýhodné úvěry (finančně nevýhodně), což by za normálních okolností mělo znamenat, že jejich lidé nebudou využívat. Lidé však nejsou racionální bytosti, a mnohdy upřednostní pohodlí před finanční výhodností. Nebankovní společnosti se je snaží, jak jen vědí, zavádět a často i lhát.

O to zvláštnější je, že půjčky u nebankovních společností využívají i podnikatelé. Pro podnikatele jsou daleko výhodnější půjčky v bankách. Zde však nejde přesně o podnikatele. Nebankovní společnosti poskytují půjčky pro živnostníky.

Banky však bez nejmenších problémů poskytnou půjčky živnostníkům, pokud dokáží, že jsou ziskoví. K tomu stačí předložit daňové přiznání. Velké množství živnostníků však nepřiznává své příjmy a na daňovém přiznání nevykazují žádný zisk. Takovým živnostníkům banky v žádném případě nepůjčí peníze. Pro takových živnostníky zůstává jediná možnost – nebankovní společnosti. Živnostníci tak ušetří na daních, to však má za následek, že se stávají pro banky nedůvěryhodní.

Nebankovní půjčky pro podnikatele – rizika

Jak již bylo zmíněno, nebankovní půjčky pro podnikatele jsou finančně nevýhodné – stejně jako kterékoliv jiné půjčky od nebankovních společností.

Nebankovní půjčky pro podnikatele jsou zdrojem rizika, pokud je podnikatelé zajišťují založením nemovitosti nebo podpisem směnky. I přesto, že nebankovní půjčky pro podnikatele jsou obecně nevýhodné, stále se vyplatí si porovnat několik nabídek od různých nebankovních společností. Pokud porovnáváte 2 rodielne půjčky, vždy byste měli porovnávat roční procentní sazbu nákladů – RPSN. Pouze tento údaj zohledňuje poplatky i úrokovou míru.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčky pro podnikatele. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčky pro podnikatele se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

5 reakcií na tému Pro podnikatele

 1. Skutečné půjčky pro podnikatele bez poplatků a podvodů komentoval:

  Půjčky pro podnikatele do 200.000 Kč bez prokázání účelu, od 200.000 do 320.000 Kč se spoludlužníkem. Nedokládáte ručitele ani zástavu, neplatíte poplatek, netelefonujete na drahé linky. Rychlé a srozumitelné jednání. Pro celou ČR. Volejte 722161941, pište na e-mail nabur1@seznam.cz.

 2. Další půjčka peněz nic neřeší komentoval:

  Mam zkušenosti, informace a kontakty. Pokud chcete zabránit vaší firmu od bankrotu a nebo ji jen vytáhnout do kladných čísel , napište mi na mail : mira.konopasek@gmail.com . Pomohu

 3. santa komentoval:

  Skutečné nebankovní půjčky až do výše 200.000 Kč zde pro podnikatele, zaměstnace,důchodce i rentiéry. Neplatíte za zprostředkování, nedokládáte účel, neručíte ničím. U podnikatelů se neposuzuje zisk, ale hrubý obrat. Při dobrém splácení navýšení půjčky a odměny. Odklady splátek ano.
  Volejte, prozvánějte, pište na e-mail helpboard5526@gmail.com
  Pro Prahu a celou ČR. I pro cizince s trvalým pobytek v ČR. Uvítám i nové spolupracovníky

 4. Harry Bale komentoval:

  Skutečné nebankovní půjčky až do výše 200.000 Kč zde pro podnikatele, zaměstnace,důchodce i rentiéry. Neplatíte za zprostředkování, nedokládáte účel, neručíte ničím. U podnikatelů se neposuzuje zisk, ale hrubý obrat. Při dobrém splácení navýšení půjčky a odměny. Odklady splátek ano.
  Volejte, prozvánějte, pište na e-mail harrybale699@gmail.com
  Pro Prahu a celou ČR. I pro cizince s trvalým pobytek v ČR. Uvítám i nové spolupracovníky

 5. Harry Bale komentoval:

  Dobrý den Abyste svůj život napravili, potřebujete peníze, nemáte přístup k bankovnímu úvěru nebo nemáte přízeň banky, potřebujete financování pro vaši výstavbu, projekt nemovitostí, vytvářet vlastní Vlastní společnost, vraťte se zpět ke své osobní činnosti, máte chuť si uvědomit a potřebujete finanční prostředky, jsme zde, abychom vám pomohli. Požádejte o své půjčky na tuto e-mailovou adresu:
  harrybale699@gmail.com

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

coolpujcky

 pujcko-ninjapujcka