100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Nebankovní půjčky pro studenty

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Pro studenty

Na trhu s půjčkami působí dva druhy subjektů: Nebankovní společnosti a banky. Zatímco banky pracují seriózním způsobem a jejich chování je zpravidla v rámci etických mezí, totéž nemůžeme říct o nebankovních společnostech.

Banky prostě nepůjčí peníze někomu, u koho existuje velká šance, že peníze nesplatí. Sem patří lidé bez zaměstnání, lidé, kteří v minulosti již nějakou půjčku nesplatili nebo lidé bez ověřitelného příjmu. Banky také nepůjčí peníze studentům, pokud se za ně nezaručí nějaká bonitní osoba – obvykle rodič. Banky půjčí studentům peníze pouze prostřednictvím povoleného přečerpání účtu, kde si mohou studenti vypůjčit několik tisíc korun.

Mnozí studenti se proto obracejí na vždy připravenou ruku – nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky pro studenty

Některé nebankovní společnosti nabízejí i nebankovní půjčky pro studenty. Jde o velmi rizikové půjčky, protože takovým studentům by banky v žádném případě nepůjčili. Studenti jsou, jako velmi dobře víme, maximálně nezodpovědnou skupinou lidí. Ono je to úplně v pořádku, mají na to právo, vždyť jsou mladí. To však neznamená, že jim někdo musí půjčovat peníze. Banky to vyřešili dobře – pokud s půjčkou souhlasí rodič, banky studentovi rádi peníze půjčí. Samostatně však banky studentovi půjčí pouze několik tisíc korun prostřednictvím kontokorentu.

Nebankovní půjčky pro studenty jsou nevýhodné a drahé. Studenti by se jim měli pokud možno vyhýbat. Kontokorent je výhodnější než nebankovní půjčky pro studenty. Pokud však student už vyčerpal kontokorent, tak se obvykle obrací na nebankovní společnosti. Rozhodně to však není dobré řešení.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčky pro studenty. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčky pro studenty se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka