100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Nebankovní půjčka se zástavou

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Se zástavou

Každá půjčka musí být nějakým způsobem zajištěna. Nejnižší zabezpečení je založeno pouze na důvěře. To je například potvrzení o zaměstnání. To, že máte práci nezaručuje, že banka nebo nebankovní společnost peníze uvidí zpět, existuje zde však velká pravděpodobnost. Poskytovatelé půjček velmi dobře vědí, jaké riziko je spojeno s jakým typem zaměstnání.

Daleko větší jistotu návratu peněz získají poskytovatelé půjček, pokud úvěr zajistíte nemovitostí. Půjčky se zástavou jsou pro banky a nebankovní společnosti prakticky bezrizikové, protože pokud přestanete půjčku splácet, poskytovatel půjčky přistoupí k exekuci. Jelikož ceny nemovitostí zřídkakdy klesají, šance, že banka nebo nebankovní společnost přijde o peníze je velmi malá.

Nebankovní půjčky se zástavou – jaké jsou možnosti

Zakládat nemovitost u nebankovní společnosti není zrovna nejrozumnější řešení. Nebankovní půjčky se zástavou rozhodně nejsou výhodné půjčky. Pokud vlastníte nemovitost, tak se nemusí obávat, že vám banka půjčí. Tak proč potom využívat služby nebankovní společnosti, kdy banka vám půjčí za méně?

Nebankovní půjčky se zástavou – výhody a nevýhody

Největší výhodou nebankovních půjček se zástavou oproti nebankovním půjčkám bez zástavy, je fakt, že díky založení nemovitosti získáte výrazně nižší úrokovou míru. Nebankovní půjčky bez zástavy jsou tradičně úročeny velmi vysokými úroky. RPSN – roční procentní sazba nákladů – se pohybuje někdy až na úrovni 100%. Běžně je to však kolem 30%, což je opravdu hodně. Pomocí zástavy se vám může RPSN podařit několikanásobně snížit.

Samozřejmě, není to bez rizika. Tím, že založíte své nemovitost, vystavujete se hrozbě ztráty této nemovitosti. Pokud přestanete splácet úvěr, přijdete o vlastní střechu nad hlavou. Při nebankovních půjčkách se zástavou je proto nutné postupovat opatrně.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Nebankovní půjčka se zástavou. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Nebankovní půjčka se zástavou se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka