100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky od Tesco finanční služby

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Tesco

Tesco je firma, kterou známe z trochu jiné oblasti života jako poskytování půjček. Tesco je obchodní řetězec, který má svůj původ a sídlo ve Velké Británii. Tesco však má velmi zajímavý podnikatelský model.

Tesco otevírá vlastní čerpací stanice. Tak proč by nemohlo poskytovat i vlastní finanční služby? Určitě je to výborný nápad.

Tesco jako poskytovatel půjček

Tesco je velmi populární firma, která se těší velké důvěře spotřebitelů. Právě důvěra chybí většině nebankovních společností. Lidé poslouchají na každém kroku o finančních podvodech, za kterými stáli nebankovní společnosti.

Tescu však mohou lidé důvěřovat. Tesco má u nás mnoho velkých obchodních domů a pravděpodobnost, že se ráno vzbudíte a Tesco nebude existovat, je prakticky nulová.

Tesco finanční služby

Představte si, že jste přišli nakupovat do Tesca a zjistíte, že nemáte peníze. Nic se neděje. Tesco vám rádo pomůže a rádo vám půjčí. Nemusíte tak využívat ani kreditní kartu. Přestože i Tesco vydává vlastní kreditní karty.

O výhodách kreditní karty lze jen těžko pochybovat. S kreditní máte peníze téměř vždy k dispozici. Tesco velmi dobře ví, jaký efekt mají kreditní karty.

Pomocí kreditní karty můžete nakupovat impulzivně – tedy bez velkého přemýšlení. A toto mají prodejci rádi. Takto vám mohou prodat předražené a hlavně nepotřebné věci.

Tesco finanční služby je nebankovní společnost, která nabízí půjčky nejen zákazníkům Tesca. Půjčit si můžete peníze na cokoliv. Takové půjčky však rozhodně nemůžeme označit za výhodné. Nebankovní půjčky od Tesca se vyznačují roční procentní sazbou nákladů kolem 30 procent. To je poměrně hodně. Banky poskytují půjčky s RPSN do 10%. Na druhou stranu je však třeba přiznat, že RPSN některých nebankovních společností se pohybuje na úrovni 100%.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od Tesco finanční služby. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od Tesco finanční služby se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka