100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčka pro nezaměstnané

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčky pro nezaměstnané

Nezaměstnaných je během hospodářské krize, jakou zažíváme právě teď, daleko více než během dobrých časů. V krizi firmy zeštíhlují, propouštějí, optimalizují výrobu. V krizích stát má pouze malý dopad na tyto firmy, jen velmi těžko je může přesvědčit, že nemohou propouštět lidi.

Nezaměstnaní to mají těžké za každých okolností. Krize jim však nepomáhá ani při žádostech o půjčky. Během krize jsou banky velmi opatrné, protože vědí, že všechno je nejisté, že ekonomické oživení může přijít, ale také nemusí.

Půjčka pro nezaměstnané – jaké jsou možnosti?

Půjčky pro nezaměstnané jsou v nabídce:

 • bank
 • nebankovních společností

Půjčka pro nezaměstnané v bance se však výrazně liší od půjčky pro nezaměstnané u nebankovní společnosti. Pokud si chcete půjčit peníze v bance a jste bez práce, máte jedinou možnost – založit nemovitost. Při hypotečních úvěrech dokáží banky půjčit iv případě, že nepředložíte potvrzení o zaměstnání.

Založení nemovitosti však pro mnohé nezaměstnané není tou pravou možností. Většina z nich totiž nemovitosti buď nevlastní, nebo jsou již založeny. Někteří lidé svůj majetek nechtějí založit, protože se obávají jeho případné ztráty.

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané

Co nedokáží banky, snadno udělají nebankovní společnosti. Tyto firmy se specializují na rizikových klientů. Nebankovní společnosti dokážou půjčit každému – i nezaměstnaným.

Jednou z možností, jak si půjčit peníze od nebankovních společností je založení nemovitosti. Toto se však nedoporučuje, je to rizikové. Pokud chcete zakládat nemovitost, učiňte tak raději v bance.

Nebankovní společnosti však půjčí i bez hypotéky. Výše takové půjčky je však výrazně omezena. Nebankovní společnosti vám takto půjčí maximálně několik tisíc korun, což v mnoha případech určitě nestačí k vyřešení důležitých problémů.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčka pro nezaměstnané. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační stránky

 • Půjčky pro nezaměstnané Ihned

  Být bez práce není vůbec jednoduché. Člověk musí vyžít s výrazně nižším příjmem, přesto, že musí cestovat na různé pohovory a neustále...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčka pro nezaměstnané se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

5 reakcií na tému Půjčky pro nezaměstnané

 1. věra komentoval:

  bohužel, některé webové stránky uvádějí mylné nabídky půjček pro nezaměstnané,po zavolání. půjčka totiž není možná.

 2. hanka komentoval:

  dobry den najdou se tady uprimne pujcky i pro dluznik dekuji moc

 3. Anonymní komentoval:

  Dobrý den, našla jsem Váš inzerát na půjčky.Jsem samoživitelka s jedním dítětem a pobírám soc.dávky.Přišly nečekané výdaje na domácnost a nutně bych potřebovala menší půjčku 6000 – 10 000 kč. bez poplatku předem.Mám exekuci, takže všechny nebankovní společnosti mi ji vždy zamítli.

 4. Jakub Horvath komentoval:

  Dobry den.nasel jsem vas inzerat a jsem Slovak a ziju v ČR..
  Skusel jsem us hodne inzeratu a banky ale vse mne zamitly.Tak jak jistevite ze je teska doba a nezamestnanost.
  tet jsem ve financne krizy a potreval bich pujicit:15000-18000 .klydne s poplatkem
  predem.vam dekuji.dufam ze uvas se najde nejaky teseni

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka