100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky do domu

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka do domu

Svět půjček je čím dál tím bohatší. Na tomto trhu působí desítky subjektů – nejznámější jsou banky, avšak mnohem kreativnější jsou nebankovní společnosti, které na rozdíl od bank jsou daleko méně regulovány.

Jak již bylo řečeno, nebankovní společnosti jsou při poskytování úvěrů kreativnější. Banky jsou konzervativní a velké inovace do systému přinášejí jen zřídkakdy.

Půjčka do domu – co to je?

Nebankovní společnosti se vždy snaží udělat své úvěrové produkty co možná nejdostupnější. Půjčka do domu je typ úvěru, který vám agenti nebankovní společnosti přinesou přímo domů. V pohodlí svého domova s nimi podepíšete smlouvu a oni vám vyplatí peníze.

Nebankovní společnosti mají širokou síť agentů, zprostředkovatelů půjček. Tito agenti pracují na základě provizí. To znamená, že získávají procenta z prodané půjčky. Pokud si půjčku vezmete, agent vydělává. Pokud si půjčku neseberete, agent nevydělává nic.

Ze systému odměňování agentů zprostředkujících půjčku do domu můžeme odvodit nevýhody tohoto systému vyřizování půjčky:

  • agenti jsou motivováni vám prodat cokoliv
  • agenti vydělávají více, když vám prodají drahou půjčku
  • agenti nemají žádné nebo jen minimální ekonomické vzdělání, takže vám nevede odborně poradit

Stejně jako jiné nebankovní půjčky, i půjčka do domu je nepříjemně drahá. Konkrétní cena půjčky závisí na konkrétní nebankovní společnosti, takže je výhodné si vždy porovnat několik nabídek, případně se snažit vyjednávat s agenty. Ti, když jsou domáčknutí, tak vám prodají i výhodnější produkty. Vždy je pro ně výhodnější odejít z vašeho domu s malým ziskem jako s žádným. Pokud však máte možnost, tak se půjčkám do domu vyhněte.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky do domu. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky do domu se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

1 reakcia na tému Půjčka do domu

  1. nour ben said komentoval:

    Ahoj, potřebuju 10000 je to možné? ale já nejsem z České republiky

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka