100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky na 10 let

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka na 10 let

Trh s půjčkami je opravdu široký. Možností je často až příliš mnoho. Množství lidí se ve spleti různých půjček jednoduše ztrácí a nakonec si vybere ne zrovna nejvýhodnější možnost.

Půjčky můžeme dělit podle množství kritérií. Jedním z nich je i doba splatnosti. Známe tak:

 • krátkodobé půjčky
 • střednědobé úvěry
 • dlouhodobé úvěry

Dlouhodobé úvěry jsou například hypotéky, kde doba splatnosti může dosáhnout až 30 let. Krátkodobé půjčky jsou půjčky s dobou splatnosti do jednoho roku. Mezi střednědobé půjčky patří i půjčka na 10 let.

Půjčka na 10 let – jaké jsou možnosti?

Půjčka na 10 let je poměrně specifickým druhem úvěru. Půjčky na 10 let mohou být:

 • spotřební úvěry
 • hypoteční úvěry

Půjčkou na 10 let lze financovat různé věci. Na 10 let se berou i hypotéky, tedy taková půjčka na 10 let může sloužit i na koupi nemovitosti. Většinou se však 10 roční hypotéky používají na rozsáhlejší rekonstrukce bydlení.

Bydlení je možné rekonstruovat i čerpáním účelových spotřebitelských úvěrů. Většina bank poskytuje účelové spotřební úvěry na opravu domů a bytů. Na rozdíl od bezúčelové úvěrů však u těchto půjček musíte dokladovat použití peněz. To znamená, že musíte předkládat bločky, smlouvy atd.. Některé banky umožňují využít část účelového úvěru na cokoliv. Většinou je to však pouze 10 procent půjčené částky.

Půjčka na 10 let může být i americká hypotéka, tedy bezúčelové hypoteční úvěr. Pomocí takových půjček se financují například luxusnější auta či exotické dovolené. Díky americkým hypotékám lze získat půjčky s mimořádně výhodnými úroky.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na 10 let. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na 10 let se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

5 reakcií na tému Půjčka na 10 let

 1. Rostislav komentoval:

  Mel bych zajem o rychlou pujcku do vyse 45000 bez prijmu a poplatku predem.Vyplata by byla na ucet. Podpis smlouvy by byl na pobocce ne doma a pod. Poplatek predem neplatim. Z po vyrizeni pujcky. Specha to. Info na tc 737424896.

 2. lukas komentoval:

  pucil bich si penze ale bez poplatku predem 737953233

 3. RADEK komentoval:

  MĚL BYCH ZÁJEM O PŮJČKU 60.TISÍC.BEZ POPLATKU PŘEDEM NAŠEL BY SE PROSÍM NĚKDO KDO BY PŮJČIL JSEM VE ŠPATNÉ SITUACI A POTŘEBUJI NUTNĚ ZAPLATIT NĚJAKÉ VÝDAJE MOC TO SPĚCHÁ DĚKUJI 732974384

 4. Pavel Hrníčko komentoval:

  Mel bych zajem o pujcku nebo uver 1.200.000kc. Jsem ve spatny situaci.tel.724066103

 5. Katarina Gajarska komentoval:

  Dobry potrebujeme 150000 da sa? Dakujem

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka