100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky na podnikání

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka na podnikání

Chcete být samostatní, nezávislí a vydělávat více než většina lidí? Pusťte se do podnikání. Nebude to snadné, ale případná odměna závisí jen a jen na vás. Víte, proč se většina lidí nikdy nepustí do podnikání přesto, že by chtěli? Lidé nejdou do podnikání, protože nemají nápady, lidé se prostě bojí, mají strach z riskování. Jistota mizerné práce je pro ně vždy lepší než nejistá šance žít lépe.

Podnikat bez kapitálu lze jen velmi těžko. Zejména začínající podnikatelé mají výrazné problémy se získáním kapitálu. Půjčky na podnikání jsou zpravidla určeny firmám, které mají za sebou už nějaké výsledky.

Pokud jste začínající podnikatel, bez minulosti, půjčku na podnikání získáte poměrně těžko. Není to však vyloučeno. Připravte si podrobný podnikatelský plán a snažte se přesvědčit pracovníky bank. Další možností je využít úvěrové programy různých vládních agentur, které slouží na podporu malého a středního podnikání.

Půjčky na podnikání – kde je získat?

Půjčky na podnikání můžete získat v bankách, ale iv nebankovních společnostech. Službám nebankovních společností byste se však měli vyhnout. Banky poskytují daleko výhodnější půjčky jako nebankovní společnosti. Ty mají význam pouze v případě, že vás banky odmítli a jsou poslední možností, jak získat peníze.

Půjčky na podnikání jsou hlavní činností bank. Vklady obyvatelstva se využívají na rozvoj podnikání. Každá komerční banka má v nabídce několik typů půjček na podnikání. Něco se najde pro všechny – pro malé podnikatele, živnostníky, středně velké firmy, ale i pro podniky, které táhnou celé hospodářství. U půjček na podnikání máte mnohem větší prostor pro vyjednávání s bankou jako u běžných úvěrech.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na podnikání. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na podnikání se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

6 reakcií na tému Půjčka na podnikání

 1. Půjčky bez poplatků, bez zástavy majetkem, bez spoludlužníka komentoval:

  Nebankovní půjčky podnikatelům do 200.000 Kč, se spoludlužníkem do 320.000 Kč. Rychlé a solidní jednání. Pro celou ČR a pro cizince s trvalým pobytem. Volejte 722161941, pište na e-mail nabur1@seznam.cz. Nemusíte platit poplatek ani volat na drahá čísla. Neručíte majetkem, do 200.000 Kč nedokládáte spoludlužníka. Neprokazujete účel úvěru.

  • pujcka komentoval:

   Hledam pujcku do 200000 kc pro zacin.podnik.na nakup zbozi kazdodenni potreby takzvane rychloobratkove.Bohozel nemam ruceni,jsem v regystrech,urok respektuji,asi tak na 2 roky.
   Najde se konecne nekdo dekuji H.

 2. Lucie+Kašíková komentoval:

  Máme benevolentní podmínky. Záznamy v Solus nevadí. Jsme poctiví a féroví – poplatky předem neplatíte, nevoláte na žádné drahé linky. Rychlé vyřízení – zpravidla do 20 minut. Peníze budete mít k dispozici do druhého dne po podepsání naší smlouvy. Půjčujeme od 5000 Kč do 100000 Kč. Do 5000 Kč nám nevadí Vaše případná exekuce a stačí Vám jen OP. Při včasném splácení – další půjčka s menším úrokem. Možnost případného odkladu splátek, které jsou zdarma. Zanechte na sebe kontakt a my Vám zavoláme zpět.  
  Lucie Kašíková
  608836945
  luciekasikova@email.cz

 3. Tomáš komentoval:

  Dobrý den, hledám někoho, kdo poskytne úvěr na směnku bez poplatku a bez ručení od 100.000 – 1.000.000 kč. se splatností 5 až 10 let. Úroky respektuji. Příjem 20.000 kč. Jsem z Plzně – severu. Více na emailu tomasboldrini@seznam.cz

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka