100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky na pozemek

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka na pozemek

Šťastný a spokojený život si můžeme jen velmi těžko představit bez kvalitního bydlení. V horším případě se spokojíme is bytem, protože především ve městech jsou ceny domů příliš drahé. Postavit dům ve městě nebo v jeho blízkosti si jednoduše nemůže dovolit každý. Trochu jiná situace je na venkově. Pozemky na vesnicích jsou výrazně levnější než ve městech. Koupí pozemku to však celé teprve začíná.

Půjčka na pozemek – jak na to?

Pozemek je z pohledu půjček nemovitost – stejně jako dům či byt. Ceny pozemků jsou však obvykle nižší než ceny domů, které se na nich staví. Toto však neplatí v lokalitách, kde jsou pozemky drahé – jako jsou centra měst a podobně.

Půjčka na pozemek může mít několik podob:

  • bezúčelové spotřební úvěr
  • účelový spotřební úvěr
  • hypoteční úvěr

Z uvedených možností je jednoznačně nejvýhodnější hypoteční úvěr. Díky tomuto typu úvěru je možné získat půjčky s mimořádně nízkými úroky. Založení nemovitosti je silné ručení a pro banky to znamená, že s půjčením peněz nemusí spojovat přílišné riziko. Založit můžete přímo koupený pozemek nebo nějakou jinou nemovitost ve vašem vlastnictví (případě vlastnictví někoho, kdo vám dovolí jeho nemovitost použít jako záruku k půjčce).

Půjčka na pozemek ve formě hypoteční úvěru je dostupná v každé komerční banky. Tento typ půjčky poskytují dokonce i nebankovní společnosti. Tím je však dobré se vyhnout. Půjčka na pozemek od nebankovních společností je zpravidla nevýhodná a drahá. Čerpat půjčku od nebankovních společností má smysl pouze tehdy, když nemáte jinou možnost, když vás banka z různých důvodů odmítla. Hypoteční úvěry je dobré si srovnat z více bank a vybrat si tu nejlepší nabídku.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na pozemek. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na pozemek se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka