100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky na týden

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka na týden

V ideálním případě by každý člověk měl nějaké úspory, které by mu pomohly přečkat každé nepříznivé období či nečekané události. Většina lidí však nesporné a žije z výplaty k výplatě. To znamená, že pokud je postihne týden před výplatou nějaké neštěstí, například ztratí telefon, tak mají problém, který lze řešit pouze půjčkami. Půjčky pro takové situace jsou poměrně specifické, protože slouží pouze pro přečkání období do výplaty. Půjčka na týden či dva mohou zachránit množství lidí. Takoví lidé nepotřebují úvěr na rok, stačí jim úvěr na týden.

Půjčka na týden – jaké jsou možnosti?

Krátkodobé půjčky, jejichž doba splatnosti se pohybuje do dvou týdnů, bývají nazývat i finské půjčky – tzv.. půjčky do výplaty.

Půjčka na týden je obvykle splatná do dvou týdnů, tedy její název není úplně přesný. Stále však vystihuje podstatu takové půjčky – krátkodobá půjčka – půjčka s krátkou dobou splatnosti.

Půjčky na týden s sebou spojují dvě podstatné negativa:

  • jsou drahé
  • jejich výška je výrazně omezena

S krátkodobými půjčkami, kam patří i půjčka na týden je spojena vysoká RPSN – roční procentní sazba nákladů. Vysoká, velmi vysoká. RPSN v některých případech dosahuje až neuvěřitelné hodnoty 4000%.

Druhou podstatnou nevýhodou půjčky na týden je její limitovaná výška. Většina nebankovních společností vám půjčí pouze několik tisíc korun.

Nejlepší půjčkou na týden je jednoznačně kreditní karta. Tu však musíte mít předem vybavenou, pokud chcete z ní čerpat peníze. Kreditní karty jsou ideální pro krátkodobé půjčky, protože v takových případech neplatíte žádné úroky. Ano, žádné, nulové. S kreditními kartami neplatíte úroky, pokud peníze vrátíte do předem stanovené doby – obvykle 30 až 55 dní.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky na týden. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky na týden se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka