100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky od státu

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka od státu

Jednou z prvních otázek, které musí mladí lidé řešit po dokončení školy, je otázka bydlení. Dopracovat se k samostatnému bydlení je problematické. Pokud nemají mladí lidé solventné rodiče, musí si na byt či dům vzít hypotéku a to znamená zadlužit se na 30 a více let.

Problematika bydlení je vážná a stát si to uvědomuje a snaží se pomoci. Nejzávažnější skupinou jsou mladé rodiny s dětmi. Stát v rámci své sociální politiky a politiky podpory bydlení poskytuje půjčky.

Půjčka od státu je výhodný úvěr, jehož úročení je nižší než tržní. Kdo má možnost čerpat takový úvěr, ten by neměl zaváhat.

Půjčka od státu – jak na to?

Půjčky od státu jsou poskytovány Státním fondem rozvoje bydlení. S touto státní organizací můžete čerpat následující typy půjček:

 • úvěr pro mladé rodiny
 • úvěr pro mladé domácnosti na novou bytovou výstavbu
 • úvěr na modernizaci bytu

S úvěrem pro mladé rodiny máte možnost získat půjčku až do výše 300000 Kč. Úvěr pro mladé domácnosti na novou bytovou výstavbu je možné čerpat v maximální výši 200 tisíc Kč. Úvěr na modernizaci bytu je shora ohraničen částkou 200 tisíc Kč.

Půjčka od státu od Státního fondu rozvoje bydlení není určena pro každého. U všech uvedených půjčkách se uplatňuje věkový limit. Žadatelé o půjčku od Státního fondu rozvoje bydlení musí mít 18 až 35 let. Navíc platí i podmínka rodiny. To znamená, že žadatelé musí být oddáni nebo se musí spolu starat o jedno dítě. Při žádosti o půjčku od státu stačí, když věkovou podmínku splňuje pouze jeden z manželů.

Úroková míra půjček od Státního fondu rozvoje bydlení se pohybuje kolem 2 procent, což je podstatně výhodně než v běžných bankách.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky od státu. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky od státu se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

3 reakcie na tému Půjčka od státu

 1. MARTA TUŠKOVÁ komentoval:

  Potřebuji půjčit 100000 Kč moje jméno Marta Tušková rč. 5955301462 telefon 777864393

 2. denisa pavlu komentoval:

  DOBRY DEN, KDO MI PUJCI 2000KC? CHCI SI JEDNODUSE PUJCIT 2000KC. JE MI 19 LET A SPLACIM PUJCKY DO DOMU. U VSECH ZAPUJCEK DO DOMU SPLACIM KAZDY TYDEN. NECHCI BYT DLUZNIKEM. JELIKOZ JE PRED VANOCI, TAK MI ZNAMI NIC NEPUJCI. MUJ PRIJEM JE OD 15 500 DO 20 000KC . VETSI PENIZE ANI ZALOHY NEPOBIRAM.

 3. jana komentoval:

  dobry den jsem 28lleta mamina s dvouma detema terezka 1rok a michaela 5let jsem na rodicovske dovolene pobiram 8600 a 3000 vyživne bohuzel najemne platim s rodicovskeho prispevku pobiram hmoutnou nouzi ale jen 1950 takze ze 4000 musím proste vyzit moje maminka mi zemrelapred naarozeni me michaeli v roce 2013 nema mi kdo pomoci tata je po mrtvici jsem ve skluzu s najmem mam nedoplatek na vode musim za tyden sehnat 20000 jinak me vyhodi bylo by mozne mi nejak financne pomoci abych zaplatila vse potrebne potrebovala bych pujcit 120.000 se z toho vse vyhrabu a konecne s detma zacnu lepe žít dekuji moc za odpoved s pozdravem Gonova jana 777108375
  Rychlá odpověď

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka