100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky přes internet

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka přes internet

Technologie vládnou světu. Lidé si to ani moc neuvědomují. Až do momentu, když si porovnají svět před 20 lety s dnešním světem. Ten rozdíl je neuvěřitelný. Pro ČR to platí dvojnásob.

Svět půjček se u nás změnil k nepoznání. Před 20 lety bylo téměř nemožné získat spotřební úvěr. Dnes je ho možné získat i z pohodlí domova. Ano, půjčku si můžete vybavit v obýváku, v kuchyni v ložnici či v jiné místnosti.

Půjčka přes internet – jak na ni?

Získat půjčku prostřednictvím internetu je opravdu jednoduché. Stačí vědět, kde je nabízena. Půjčky přes internet neposkytují klasické komerční banky. Pokud máte zájem o půjčku přes internet, musíte se obrátit na nebankovní společnosti, ne všechny však nabízejí tento typ služby.

Na webových stránkách nebankovních společností najdete internetový formulář, který je třeba vyplnit. V tomto formuláři budete muset zodpovědět otázky jako:

 • jméno a příjmení
 • adresa trvalého bydliště
 • číslo občanského průkazu
 • rodné číslo
 • číslo bankovní účtu
 • emailová adresa
 • číslo mobilního telefonu

Po vyplnění těchto údajů je třeba formulář odeslat. Po odeslání musíte čekat několik desítek minut, pokud pracovníci nebankovní společnosti vaši žádost zpracují. Následně vám dají vědět prostřednictvím emailu a sms zprávy to, zda vaše žádost byla vyřízena pozitivní nebo negativní.

V případě odsouhlasení žádosti vám budou peníze zaslány na účet, který jste udali v žádosti o půjčku.

Nevýhodou půjčky přes internet je:

 • cena
 • maximální výše půjčky

Nebankovní půjčka přes internet je drahá, a tedy nevýhodná. Další nevýhodou je to, že takové půjčky jsou poskytovány ve velmi omezeném rozsahu – počítejte pouze s několika tisíci korun.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky přes internet. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky přes internet se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Půjčka přes internet

 1. Bossy komentoval:

  zdravím,¨
  má někdo zkušenost (pozitivní)??

 2. martina khanova komentoval:

  Stim zkušenosti nemám mám zkušenosti půjčkou pro nezaměstnané bez registru s poplatkem kde vam půjčku na 70 procent schválí a když posléze 1 korunu tak přijde zamitnuti chci jsi půjčit 1000 na 10 dni a všude to zamítnout takový mám skutečnosti půjček na internetem tady stou nemám zkušenost už se bojím to skusit

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka