100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Telefonní půjčka

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka přes telefon

Trh s půjčkami je tak přeplněný, že vysoká konkurence nutí poskytovatele půjčky vymýšlet nové a nové způsoby, jak oslovit zákazníky. Trh s půjčkami můžeme rozdělit na dvě části:

  • bankovní půjčky
  • nebankovní půjčky

Banky jsou na rozdíl od nebankovních společností daleko konzervativnější. Jsou to právě nebankovní společnosti, které přicházejí s novinkami jako půjčka přes telefon a podobně.

Jak funguje telefonní půjčka

Půjčka přes telefon patří do stejné kategorie jako půjčka přes internet nebo sms půjčka. Půjčka přes internet je poměrně pokročilá forma neosobní půjčky. Telefonní půjčka používá trochu starší technologii – telefon. Princip je však stejný jako při půjčce přes internet. Na rozdíl od internetové půjčce však při telefonní půjčce nevyplníte žádný formulář, informace od vás zjišťuje přímo nějaký pracovník nebankovní společnosti.

Přes telefon se vás zeptají na několik důležitých údajů:

  • jméno a příjmení
  • adresa trvalého bydliště
  • rodné číslo
  • číslo občanského průkazu
  • emailová adresa
  • číslo bankovního účtu

Na základě těchto údajů se nebankovní společnost rozhodne, zda vám půjčku udělí, nebo ne. Nebankovní společnost si prověří, zda se nacházíte v bankovním registru.

Po schválení půjčky vám budou peníze zaslány na bankovní účet, který jste uvedli během telefonického rozhovoru.

Nevýhody půjčky přes telefon

Největší nevýhodou půjčky přes telefon je její cena. Tento typ půjčky bývá velmi drahý, a tedy nevýhodný. Pokud máte možnost čerpat peníze z banky, tak byste měli tak udělat.

Další nevýhodou půjček přes telefon je to, že jejich výše je výrazně limitována. S nebankovními půjčkami přes telefon máte možnost získat pouze několik tisíc korun, což v mnoha případech není dost.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Telefonní půjčka. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Telefonní půjčka se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka