100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky ručení nemovitostí

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Půjčka ručená nemovitostí

Banky se snaží získat co možná nejlépe záruky za půjčené peníze. Dlouhodobě nejlepší zárukou jsou nemovitosti. Domy, byt, pozemky a jiné nemovitosti neztrácejí na ceně jako běžné spotřební věci. Auto staré dva roky má poloviční cenu než auto nové. Dům starý dva roky s největší pravděpodobností má vyšší cenu než nový dům.

Půjčka ručena nemovitostí je proto pro banky velmi výhodná. V případě, že klient přestane splácet půjčku, banka přistoupí k exekuci, tedy klientovi vezme dům a prodá ho na trhu s nemovitostmi. Při půjčce garantované nemovitostí bance téměř nehrozí ztráty. Proto i banky při tomto typu úvěru dokáží poskytnout velmi příznivé úroky.

Půjčka ručení nemovitostí se běžně označuje jako hypoteční úvěr či mnohem běžnější než jednoduše hypotéka.

Půjčky zaručené nemovitostí jsou určeny zejména na koupi nového bydlení – ať už domu nebo bytu. Klasické hypotéky se poskytují na délku 30 až 40 let. Půjčky zaručené nemovitostí však nemusí být určeny pouze na koupi bydlení. Známe i tzv.. spotřební hypoteční úvěry – americké hypotéky. Spotřební půjčky zaručené nemovitostí jsou mimořádně výhodné protože mají daleko nižší úrok ve srovnání s běžným spotřebním úvěrem.

Pomocí americké hypotéky lze financovat koupu takových věcí jako: automobil, luxusní dovolená či rekonstrukce domu / bytu.

Při půjčce garantované nemovitostí je však třeba být opatrný. Ručení nemovitostí je rizikové zejména při nebankovních společnostech, které poskytují úvěry i rizikovějším klientům. Hrozba exekuce by měla nabádat každého k opatrnosti.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky ručení nemovitostí. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky ručení nemovitostí se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

4 reakcie na tému Půjčka ručená nemovitostí

 1. ivana komentoval:

  máte prosím zkušenost s pujčkou ručení nemovitostí a v tomto případě jakou?

 2. David Unetic komentoval:

  Dobry den potreboval bych pujcku 30000 kolik by mesicni splatka jsem slovenija vlastnim nemovitos s kterou dam zaruku dekuju Unetic

  • Ing. Mária Ščibranová komentoval:

   Dobrý den pane Unetic,
   pokud vlastníte nemovitost mohu Vám nabídnout půjčku do výše 50% z hodnoty nemovitosti. A pokud potřebujete 30 tis. tak je půjčka bez zástavy a když ji splatíte do 3 měsíců , tak bez úroků. Podmínkou v tomhle případě je aby jste nebyl v insolvenci. Poplatek se neplatí předem – u notáře se podepisuje smlouva a notář. poplatek , případné náklady na vybavení notáře mimo Prahu se odečítají z půjčky. Vám stačí pak jenom občanský průkaz, nebo pas.

   Pokud máte zájem , kontaktujte mě na tč: 732141538

 3. Kateřina Nechutová komentoval:

  Dobrý den potrebuji vyplatit sestru z dedickeho řízení. Dělat to 1 100 000. Ručit mohu nemovitosti za 1 800 000 plus pole za 200 000. Jsme se sestrou majitelé na půl ale souhlas ručit celou nemovitosti mi dá. Mam ale exekuce. Budu na MD ale přítel vydělává na smlouve na HP .. je moznost získat nějakou půjčku s ručením? Děkuji

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka