100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky se zástavou

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka

Na trhu s půjčkami existuje množství typů úvěrů. Půjčky se liší ve více věcech:

 • dobou splácení
 • výší úroku
 • výškou čerpání finančních prostředků
 • způsobem ručení

Za běžné spotřební úvěry v bankách se ručí maximálně ručitelem. Ve většině případů banky vyžadují pouze potvrzení o příjmu. To jim stačí na to, aby vám půjčili peníze. Ne však za mimořádně výhodných úroků. Běžné spotřební úvěry jsou poměrně drahé.

Půjčky se zástavou nemovitosti – jak na to

Pokud chcete mít níže úročenou půjčku, musíte bance dát nějakou záruku. Tou nejlepší zárukou je nemovitost. Domy, byt či pozemky neztrácejí na své hodnotě a jsou pro banky jistotou.

Půjčka se zástavou je výhodná tedy nejen pro banky, ale i pro její klienty. Půjčka se zástavou nemovitosti však není vždy jsou bezriziková. Při každé zástavě hrozí riziko exekuce. Proto by měli být lidé při tomto typu půjček opatrní.

Půjčky na zástavu se využívají zejména na financování bydlení. Známe je jako hypoteční úvěry nebo prostě hypotéky. Půjčky na zástavu nemovitosti se však využívají i při spotřebitelských úvěrech – tzv.. amerických hypotékách. Půjčka na zástavu nemovitosti je levnější než bez zástavy. Takto lze získat mnohem levnější úvěr než při klasickém spotřebitelském úvěru, kde dokladuje pouze výši příjmu. Nevýhodou je, že teoreticky může dojít k exekuci nemovitosti. Toto riziko by měl zvážit každý a rozhodnout se správně.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky se zástavou. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky se zástavou se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

2 reakcie na tému Půjčka se zástavou nemovitosti

 1. Petra Kolková komentoval:

  Potřebujete rychle půjčku , hypotéku , vyplatit exekuce či sjednotit půjčky do jediné , oddlužit nemovitost ? Jsme tady pro Vás 731 341 324 nebo +420 605 849 726.
  Peníze u nás dostanete čestně a velmi rychle , neplatíte žádné poplatky předem , nevadí nám registry. Naše půjčky jsou poctivé , rychlé a s dobrými splátkami i dobrým ročním úrokem.
  Financujeme velmi rychle a stačí jediné – mít jako zástavu dům , byt ,družstevní byt. I nemovitost třetí osoby.Pokud na nemovitosti máte úvěr nebo exekuce , nevadí. Pomáháme lidem po celé ČR a rádi pomůžeme i Vám. Například na půjčku 100 000 kč splátka již od 1670,-kč měsíčně . Naše půjčky prostě lidem pomáhají a rádi pomůžeme i Vám.

 2. Blesková půjčka na zástavu komentoval:

  Ručit lze rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem, komerčním objektem, pozemky.
  Půjčíme vám až do 70% z tržní hodnoty nemovitosti.
  Posouzení žádosti a navrhnutí financování téměř okamžitě.
  Vyplacení finančních prostředků do 48 hodin v závislosti na složitosti případu.
  Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení.
  Podání žádosti ON-LINE.
  Nemovitost může být kdekoliv na území České republiky.
  Nemovitost může být třetí osoby.
  Nemovitost může být v zástavě-refinancujeme.
  Nemovitost může být v exekuci-vyplatíme.
  Bez poplatků předem.
  Bez náhledu do registrů.
  Bez dokládání příjmu.
  Bez ručitele.

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka