100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

SMS půjčky

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o SMS půjčka

Moderní technologie nám výrazně mění život. Ve většině případů nám ho zjednodušují, pokud je používáme správně. Za posledních 20 let svět změnila zejména internet a mobilní telefony. Kombinace těchto dvou technologií vytváří jedinečný nástroj.

V minulosti bylo o půjčky nutné žádat pouze v bankách. Pokud jste měli štěstí, tak vám po dvou týdnech čekání oznámili, že vám dají půjčku. Mohli si to dovolit, neexistovalo totiž žádná reálná konkurence.

Situace se však změnila a nebankovní společnosti zrychlily proces zpracování žádostí o půjčky. Nebankovní společnosti se nebojí využívat nejnovějších technologií. Proto dnes známe SMS půjčky či půjčky přes internet.

Půjčka přes SMS – co to vlastně je?

Půjčka přes SMS není úplně půjčkou přes SMS. Tento druh půjčky je určitou kombinací půjčky přes internet a SMS půjčky.

Půjčka SMS se  skutečně využívá, avšak základem, respektive prvním krokem, je vždy internet. Pokud chcete požádat o SMS půjčku, musíte vyplnit online formulář na webové stránce některé nebankovní společnosti, která půjčky SMS nabízí.

Půjčka SMS vyžaduje, abyste odpověděli na několik podstatných otázek:

 • jméno a adresu
 • číslo občanského průkazu
 • rodné číslo
 • číslo mobilního telefonu
 • číslo bankovního účtu
 • email
 • korespondenční adresa

Po vyplnění je třeba formulář odeslat. Následně dochází k potvrzení vaší identity prostřednictvím mobilního telefonu, jehož číslo jste uvedli ve formuláři.

Pokud vám půjčku nebankovní společnost schválí, tak vám okamžitě odešle peníze na účet, který jste uvedli v registračním formuláři.

Půjčka SMS – nevýhody

Půjčka SMS má několik nevýhod, na které bychom neměli zapomínat. SMS půjčka je poskytována do velmi omezené výšky. Zpravidla do několika tisíc korun. Doba splatnosti je extrémně krátká, tradičně je to 15 dnů. Takové krátkodobé půjčky se někdy nazývají finské, protože slouží přečkání období do výplaty.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma SMS půjčky. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační stránky

 • SMS půjčka 2000

  SMS půjčky patří mezi velmi specifické typy půjček. Technologie vstupují i do této oblasti našeho života. SMS půjčky přesto zůstávají...

 • SMS půjčka Bez registru

  Dostupnost půjček je dně skutečně úžasná. Najít a vybavit si půjčku je opravdu jednoduché. Zatímco v minulosti bylo nutné měřit cestu do...

 • SMS půjčka Ferratum

  Ferratum je nebankovní společnost, která je na trhu s půjčkami poměrně dobře známá. Ferratum je rekordérem české výpůjční scény. S RPSN...

 • SMS půjčka Ihned

  SMS půjčky jsou nejnovějším technologickým převratem ve světě půjček. Dosud bylo nutné cestovat do banky nebo na pobočku nebankovní...

 • SMS půjčka Pro ženy

  Slyšeli jste už o tomto? SMS půjčka pro ženy. Zvláštní, že? Proč by měly být půjčky speciálně určené pro ženy? Při botách zda mýdlech...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma SMS půjčky se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka