100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky - srovnání

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Srovnání půjček

Při hledání té nejvýhodnější půjčky se nevyhneme srovnání půjček. Pouze takto můžeme najít tu nejlepší půjčku. Problém však vniká, když nevíme, co srovnávat.

Banky i nebankovní společnosti se snaží jakékoli srovnání půjček znemožnit. Pro poskytovatele půjček platí, že jejich zisk je založen na tomto klamáni. Půjčky jsou ve své podstatě obyčejná komodita – jako plyn, benzín, cukr či voda. Když jdete kupovat cukr do nejbližšího obchodu, je vám úplně jedno, kdo ho vyrobil. Zda pochází z Číny nebo ze sousední vesnice. Stačí si porovnat ceny, abyste věděli, co je pro vás lepší. Cukr jako cukr. Sladší nikdy nebude.

Podobně je to i s půjčkami. Půjčky srovnání je v podstatě velmi jednoduché. U půjček potřebujete vědět úrokovou míru, nic víc. Jde však o skutečnou úrokovou míru, kterou u nás známe jako roční procentní sazbu nákladů, kde jsou započítány i různé poplatky.

 

Půjčka srovnání je jednoduché. Stačí si vzít dvě RPSN a vybrat si tu nižší. Stejně, jako to je u zmiňovaném cukru. Banky však vědí, že takto se peníze vydělat velmi nedají. Vědí to i firmy, co vyrábějí cukr.

V takovém momentě nastupuje marketing, a to nepříliš etický marketing. Půjčka srovnání se začíná komplikovat, když banky přidávají různé poplatky. Pokud však porovnáváte RPSN, ničeho se nemusíte bát. Banky přicházejí i s různými názvy, které vám mají pomoci se rozhodnout. Co se týče názvů, tak nebankovní společnosti jsou daleko kreativnější. Jinak to ani nejde. Jejich neuvěřitelně drahé a často zbytečné produkty by nikdo normální bez výrazného marketingu nikdy nekoupil.

Při výběru půjčky je třeba uvažovat jako stroj. Je třeba si odmyslet to atraktivní sluníčko na cukru a soustředit se pouze na cenu, vždyť přece ani cukr nekupuje proto, že má pěkný obal, ne?

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky - srovnání. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Další informační stránky

  • Srovnání půjček Na auto

    Auto je nejdražší spotřební věcí, jakou si většina lidí dokáže za celý svůj život koupit. Jen velmi málo lidí si kupuje helikoptéry či...

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky - srovnání se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka