100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Studentské půjčky bez ručitele

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Bez ručitele

Studium na našich vysokých školách je zdarma, neznamená to však, že mladí lidé nemají žádné výdaje spojené se studiem. Ti šťastnější jsou podporováni rodiči. Ti, co mají čas, si vydělávají peníze na brigádách. Ne každý však má možnost vytvořit si čas na práci. Dalším řešením, jak financovat své potřeby při studiu je studentská půjčka.

Studentské půjčky jsou v nabídce téměř každé banky. Je zde však malý problém. Student potřebuje na jejich čerpání ručitele nebo spoludlužníka, což je v podstatě totéž. Student prostě nemůže čerpat studentskou půjčku bez někoho s trvalým příjmem. Tento někdo je již tradičně jeden z rodičů. Takto mají rodiče nad svým dítětem plnou moc. Taková studentská půjčka je v podstatě totéž, jako kdyby si půjčku bral rodič na sebe a dal ji pak svému dítěte.

Studentská půjčka bez ručitele – jaké jsou možnosti?

Navzdory všemu studentské půjčky bez ručitele jsou možné. Existují v podstatě dvě možnosti:

  • banky
  • nebankovní společnosti

Banky mají studenty rady, protože jsou potenciální klienti s dobrými příjmy. Zároveň si však uvědomují, že studenti jsou nezodpovědní. Banky to řeší tak, že půjčky studentům bez ručitele výrazně omezují.

Banky zřizují k studentským účtům bezplatně povolené přečerpání účtu, které známe i jako kontokorent. Povolené přečerpání účtu je formou studentské půjčky bez ručitele. Student na její čerpání nepotřebuje rodiče, ručitele a ani spoludlužníka. Banky vyžadují pouze potvrzení o studiu. Některé ani to ne.

Povolené přečerpání účtu však umožňuje si půjčit pouze několik tisíc korun. Peníze půjčené z kontokorentu jsou poměrně vysoko úročené, obvykle vyšší než běžné spotřební úvěry. Takové půjčku jsou vhodné pro přečkání finančních problémů.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentské půjčky bez ručitele. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentské půjčky bez ručitele se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka