100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Studentské půjčky Česká Spořitelna

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Česká Spořitelna

Studium na českých vysokých školách je sice zdarma, studenti však nedokáží žít bez peněz. Někteří si vydělávají po brigádách, jiní jsou podporováni rodiči, další si musí peníze půjčit v bankách.

Studentská půjčka Česká spořitelna – jaké jsou možnosti?

Česká spořitelna je největší českou bankou, co se týče počtu klientů. Česká spořitelna je komplexní komerční bankou, která poskytují bankovní služby fyzickým osobám, podnikatelům, ale i velkým firmám.

V portfoliu České spořitelny najdete i několik produktů pro studenty. Studentská půjčka Česká spořitelna patří mezi nejoblíbenější studentské půjčky na trhu.

Kromě klasické studentské půjčky si můžeme v České spořitelny půjč i formou povoleného přečerpání účtu. Tento typ úvěru je ideální pro vytvoření finanční rezervy, kterou je možné kdykoliv využít. Kontokorent Česká spořitelna poskytuje bez potřeby ručitele nebo spoludlužníka.

S kontokorentem České spořitelny si můžete půjčit až 25 tisíc korun. O účet mohou požádat studenti střední, vyšší odborné škole a vysoké školy.

Půjčka pro studenty od České spořitelny

Studentská půjčka CS je velmi oblíbená, protože umožňuje získat úvěr nejen studentům denního studia na vysoké škole, ale i studentům vyšším odborných škol a jiných kurzů, jako je například MBA.

Pro získání studentské půjčky CS musíte kromě toho splňovat věkový limit. Se studentskou půjčkou od České spořitelny můžete čerpat částky od 30 tisíc korun až do 300 tisíc korun. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho do deseti let.

Studentský úvěr od České spořitelny je bezúčelové úvěr, který lze použít na cokoliv. Student tedy nemusí dokladovat použití půjčených peněz.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentské půjčky Česká Spořitelna. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentské půjčky Česká Spořitelna se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka