100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Studentské půjčky ČSOB

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o ČSOB

Studentský život je náročný. Studenti se musí bavit a ještě k tomu i učit. Zábava je drahá a rodiče ne vždy ochotni ji financovat. Co může běžný student udělat? Možností má několik. Kromě proseb rodičů o finanční podporu si může přivydělávat na různých brigádách. Ne každý student má však čas na brigády, kterých je i tak v dobách ekonomické krize málo.

A co tak zkusit půjčky? Studentské půjčky by měly být ideální způsob, jak se osamostatnit od rodičů.

Není to však tak jednoduché.

Studentská půjčka ČSOB – jaké jsou možnosti?

ČSOB je jedna z největších bank v ČR, která působí i na Slovensku. ČSOB sice nabízí studentský účet, v portfoliu jejích produktů však nenajdete žádnou studentskou půjčku ČSOB.

Studentské půjčky ČSOB byly dostupné v minulosti. V současnosti je však ČSOB nenabízí. Důvodů je několik. I v minulosti byly tyto úvěry jen naoko studentské. Studenti potřebovali ručitele nebo spoludlužníka, kterým byl zpravidla rodič. Rozdíl mezi takovou půjčku a půjčkou, kterou si vzal rodič na vlastní jméno byl minimální. Úroková míra studentských půjček ČSOB byla stejná jako u běžných spotřebních úvěrů.

Druhým rozměrem tohoto problému je nezodpovědnost studentů. Studenti vidí svou budoucnost příliš růžově a berou si půjčky bez rozmyslu. Když však udeří realita, půjčky nedokáží splácet.

Studentská půjčka ČSOB však existuje, byť v redukované podobě. ČSOB zřizuje svému studentskému účtu povolené přečerpání účtu, tzv.. kontokorent.

Kontokorent je určen k vykrytí dočasného nedostatku peněz. Přes kontokorent si mohou studenti půjčit až 20 tisíc korun. Peníz půjčené tímto způsobem jsou úročeny přibližně stejně jako klasické spotřební úvěry pro obyvatelstvo.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentské půjčky ČSOB. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentské půjčky ČSOB se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka