100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Studentská půjčka GE Money

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o GE money

Studium na vysoké škole je sice u nás zdarma, neznamená to však, že rodiče nemají se studenty žádné náklady. Mají, a to poměrně vysoké. Solventních rodičů to velmi zajímat nemusí. Ti ostatní musí hledat cesty, jak odlehčit svůj rodinný rozpočet.

Jednou možností je brigáda při studiu. Ne všichni studenti však mají tolik volného času. Další možností jsou půjčky. Po malém průzkumu trhu však zjistíte, že nabídka studentských půjček je velmi malá.

Studentská půjčka GE money – jaké jsou možnosti

Pokud si chcete půjčit peníze od GE money, tak máte několik možností. Pokud chcete použít studentskou půjčku GE money na financování svých potřeb při studiu, budete zklamáni. GE money banka žádný takový produkt nenabízí, stejně jako většina bank v ČR.

Proč neexistuje studentská půjčka GE money?

Banky se studenty svým způsobem boje. Studenti jsou potenciálně solventní klienti, zejména pokud studují na VŠ. Toto však platí o budoucnosti. Studující studenti jsou velmi nezodpovědní. Banky jim prostě nechtějí půjčit peníze, protože se bojí, že by je už nikdy neviděli.

Banky se snaží nalákat studenty na studentské účty. Ty však rozhodně nejsou tak výhodné, jak se to snaží banky reklamovat.

Studentská půjčka GE money je však možná, ale pouze ve velmi redukované podobě. GE money banka poskytuje zdarma ke svému studentskému účtu povolené přečerpání účtu – tzv.. kontokorent.

Pomocí kontokorentu si studenti mohou půjčit jen 10 tisíc korun. To není mnoho, určitě si za to nekoupí počítač či jazykový kurz v zahraničí. 10 tisíc korun by však mělo bez problémů stačit na to, aby se pomocí kontokorentu studenti vyhnuli nepříjemným finančním problémům.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentská půjčka GE Money. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentská půjčka GE Money se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka