100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Půjčky pro studenty ihned

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Ihned

Studenti jsou velmi osobitou skupinou lidí. Banky mají k nim také zvláštní postoj či přístup. Studenti vysokých škol jsou potenciálně výbornými klienty, v budoucnosti. Studenti v jejich studijním stavu jsou však rizikovými klienty. Mladí lidé jsou nezodpovědní a jsou na to hrdí. Banky jim proto půjčují jen velmi opatrně. Většina bank neposkytují žádné studentské půjčky, ostatní pouze pod podmínkou, že studenti budou mít spoludlužníka nebo ručitele.

Půjčky pro studenty ihned

Studentská půjčka ihned nebo půjčky pro studenty ihned zní jako z dílny nebankovních společností. Samozřejmě, že studenti si v těchto společnostech mohou půjčit nějaké peníze. Měly by se jim však vyhýbat, jak se jen dá. Mnohé nebankovní společnosti mají velmi blízko k lichvě a pokud by naše zákony byly přísnější, pravděpodobně by z ní i byly odsouzeny.

Půjčky pro studenty ihned – jaké jsou možnosti?

Navzdory všem uvedeným negativním zprávám, studenti mají šanci si peníze půjčit. Ne mnoho, ale šance a možnost zde prostě existuje.

Většina bank v ČR nabízí ke studentským účtům povolené přečerpání účtu, které je známé i jako kontokorent.

Kontokorent může získat každý student, který do banky přijde s potvrzením o studiu. Banky tento typ půjčky omezují i věkem. Studenti by měli mít minimálně 18 let a neměly by mít více než 28. Horní věková hranice se však může lišit od banky k bance.

Povolené přečerpání účtu má sloužit studentům vyřešit drobné finanční problémy. Banky v rámci kontokorentu půjčují kolem 20 tisíc korun. Konkrétní strop povoleného přečerpání účtu se může lišit v závislosti od banky. Půjčky pro studenty z povoleného přečerpání účtu jsou úročeny úrokem podobným úrokem na běžných spotřebních úvěrech.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Půjčky pro studenty ihned. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Půjčky pro studenty ihned se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka