100pujcky.cz - půjčky a úvěry - seznam poskytovatelů půjček, online inzerce a poradna

Studentská půjčka KB

O pôžičke - informácie

pujcko-ninjapujcka
Všechno o Komerční Banka

Studovat na vysoké škole je výborným startem k úspěšné kariéře. Studium na vysokých školách je u nás zdarma, což umožňuje studovat i lidem ze sociálně slabých rodin. Za školy se sice u nás neplatí, neznamená to však, že se studiem nejsou spojeny žádné náklady. Právě naopak. Ceny stravování, ubytování a cestování jsou téměř tržní. Pokud má student solventních rodičů, tak ho to velmi zajímat nemusí. Studenti, co mají hodně času, si mohou vydělávat při studiu. Co však zůstává pro všechny ostatní.

Jednou z možností, jak financovat potřeby spojené se studiem na vysokých školách, je čerpat půjčku, v nejlepším případě studentskou půjčku.

Mnozí studenti jsou však překvapeni, když zjistí, že nabídka studentských půjček je velmi malá. Jedno ze tří bank, které poskytují studentské úvěry je Komerční banka.

Studentská půjčka Komerční Banka – jaké jsou možnosti?

Komerční banka má na rozdíl od jiných českých bank poměrně širokou nabídku úvěrových produktů pro studenty. V Komerční bance si může student vybrat z následujících produktů:

  • povolené přečerpání účtu – kontokorent
  • kreditní karta pro studenty
  • bezúčelové studentský úvěr Gaudeamus
  • účelový úvěr na nákup notebooku Apple
  • účelový úvěr na nákup počítačové techniky

Velmi zajímavou novinky z dílny Komerční banky je kreditní karta pro studenty. Díky této kreditní kartě mají studenti vždy peníze v rezervě. Pro tuto kreditní kartu platí stejná pravidla jako pro všechny ostatní kreditní karty. Peníze je možné si půjčit s nulovým úrokem, pokud je vrátíte do 55 dnů.

Půjčka Gaudeamus je typický studentský úvěr. Tato půjčka je bezúčelová, takže student si může za půjčené peníze koupit cokoliv.

Trochu jiná situace je u účelových úvěrů na koupi počítačů. Komerční banka nabízí i speciální úvěr na nákup notebooku od firmy Apple. Tyto účelové úvěry mají zpravidla výhodnější úročení než bezúčelové úvěry od Komerční banky.

Inzerce

Inzeráty - nabídka a poptávka půjček v inzerátech na téma Studentská půjčka KB. V tomhle seznamu inzerují většinou poskytovatelé půjček.

Diskuse

O své postřehy a zkušenosti na téma Studentská půjčka KB se můžete podělit v diskusi. Položit můžete i otázku související s tématem. přidejte komentář »

Pridaj komentár do diskusie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Web 100pujcky.cz poskytuje informace o různých druzích finančních půjček a on-line žádosti o poskytnutí půjčky od různých poskytovatelů peněžních úvěrových produktů. Před vypnením online formulářů si důkladně prověřte důvěryhodnost poskytovatele půjčky.

Texty na webu 100pujcky.cz jsou čistě informativní, finanční a jiné hodnoty se mohou výrazně lišit.
Miniportál slouží jako rozcestník při hledání informací.

Komentováním na tomhle webu se automaticky zapojujete do odběru newsletteru, který vás jednou za čas informuje o novinkách ve světě půjček.

Na této stránce se zobrazují automatické kontextové reklamy. webmaster.

 pujcko-ninjapujcka